Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

4 uživatelé půjde

hledání


hluch crew + silver rocket s láskou klinice = Lyssa, Planety, Unkilled Worker, Aran Epochal, Zkouška sirén

Prosinec loňskýho roku jasně ukázal, že Praha (a nejen Praha) nepotřebuje jen Kliniku, ale i věcnou diskuzi ohledně správy státního majetku. A odmítáme, aby se ta diskuze vedla formou „pendrekem přes držku.“ 24. ledna proběhnou po celým Česku (ale i třeba i v Žilině) akce na podporu Autonomního sociálního centra Klinika. Jejich cílem je mimo jiné ukázat i to, že projekt Kliniky není žádným idealistickým výplodem party blouznivejch levičáků, ale standardním požadavkem na vytvoření podobnýho prostoru, jakej v mnoha formách a podobách existuje v řadě evropskejch měst. 24. ledna proto na spoustě míst po celý republice (info na http://451.cz/klinika/) můžete vidět kapely, DJe, umělce, básníky, skejťáky a vůbec veškerou havěť, která vítá ve svým světě jinakost. My si vás dovolujeme pozvat do dejvický Klubovny, kterou pro Kliniku obsadí spřízněný kolektivy Hluch Crew a Silver Rocket. Od 18.00 (přijďte včas a vezměte klidně nějaký vege jídlo!) budou hrát Planety, Lyssa, Zkouška sirén, Aran Epochal a Unkilled Worker. Těšíme se, až podobnej (nebo jakejkoliv jinej!) koncert bude moct proběhnout i na Klinice.

HIMLOJ
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
KLINIKA --- 15:36:41 26.1.2015
Den pro Kliniku je za námi a stál za to! Na demonstraci cca 600 lidí, na večerních programech většinou natřískáno. Některá místa chvílemi připomínala masomlejnek, jinde se pařilo do rána, někde se jen tak v poklidu postávalo a kecalo, tam či onde se vedly živé diskuze. Zpívalo se, tvořilo se, hrálo se, smálo a bavilo, přicházelo a odcházelo s příslibem, že to nebylo naposled. Celkově víc než povedená akce!

Děkujeme všem účastníkům, všem místům, kde akce proběhly, všem, kdo na nich vystoupili nebo jakkoli jinak přispěli, a hlavně všem, kdo se aktivně podíleli na jejich pořádání. Spontánnost organizace i množství kolektivů napříč Čechami i na Slovensku nepřestávají udivovat. Blýská se na lepší časy?

Autonomní sociální centrum KLINIKA | Jeseniova 60, Praha 3
http://451.cz/klinika/

P.S. Na benefitech se vybralo dost peněz. Až to dáme dohromady, zveřejníme stav naší pokladničky a co s tím budeme dělat.
HRABE_SADOR --- 22:48:06 25.1.2015
klinika a vegani mi lezou na nervy.. nerad vam to cpu ale jinak by to nebylo spravne.
TROJKA --- 15:18:55 19.1.2015
. .Klubovna Povaleč+ Klinika. . obojí mne zajímá , sleduju to , furt se s tím setkávám , nejen tady na nyxu. . tedy přijdu, tfuj! vlastně přijedu na kole. . akorát to odpoledne sundávám nějaký zralý kola ze stromu, kdo chce , může mi pomoct se sklizní a pak jedem. . tam!