Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

8 uživatelů půjde

hledání


WINTER DREAMING with SHIVATRANCE (live) @ Výletná (letnalive.cz)

Winter Dreaming - psytrance party - je již
čtvrté vydání ze série Dreaming, nyní v prostorách pražské Výletné, organizované skupinou Synaptic Dreams.

Pozvání tentokrát přijal známý brněnský psychedelický projekt Shivatrance, konkrétně jeho představitel Ivan Jašek. Shivatrance vznikl v roce 2002 jako výraz kombinace hudebního šamanismu a elektroniky.
Jeho produkce sahá od chill-outu a ambientu až po astrální vibrace psytrancu ovlivněné světovou hudbou. Ivan jako náš hlavní host zahraje dvouhodinový live/dj set, jehož první část bude zaměřena na goa a psytrance a druhá na již temnější forest. Tento set bude ojedinělým hudebním zážitkem, který jistě potěší posluchače celého spektra elektronické i psychedelické hudby.

Naším druhým hostem je portugalský DJ a producent Joao Pedro Caeiro Joaquim, který vystupuje pod jménem Deep Noise. Tento talentovaný hudebník již ve svých čtrnácti letech mixoval své sety na vinylech. Velmi záhy v sobě objevil svou vášeň pro psychedelii, kterou měl možnost projevit svým vystoupením na festivalu BOOM v roce 2000. Poté experimentoval v tribal housu a v jedenadvaceti letech se přestěhoval do Anglie, kde se mu zalíbily žánry minimal a experimental techno a techhouse, V té době hrával po menších klubech Velké Británie, dával dohromady svoji hudební sbírku a hledal inspiraci. Netrvalo dlouho a začal se s velkým zanícením věnovat i své vlastní tvorbě. V Praze zahraje energický a nápaditý DJ set.

Live:
Shivatrance (ForSage One)
http://i-one.cz
https://soundcloud.com/shivatrance

Raaya
http://www.mixcloud.com/jarafiala/
http://zeropoint.cz/crew/raaya-fecad6d7.html

Djs:

Deep Noise (PR) (Flu Records)
https://www.facebook.com/deepnoisedjpt

Eddie EvilTwin (SK) vs Mako

Heehy
https://www.facebook.com/HeehySD

Cuky & Andy Warhol

https://www.facebook.com/synapticdreams


Entry: 70,-
Start v 20:00

REBORN
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
I_ONE --- 12:40:52 25.1.2015
Díky za pozvání - rád jsem Andymu zahrál - i vám všem - co máte radi trochu života v hudbě...
:)
SHARC --- 14:52:35 23.1.2015
Dnešní večer se koná též u příležitosti narozenin dlouholetého psychedelického dobrodruha Andyho Warhola; všechno nejlepší, Andy! Andy společne s Cukym dnes na úvod zahrají psy-chillový a progresivní set za doprovodu Andyho magického synaptizátoru.

Dalším neméně významným hostem na tento večer je velký hudební talent vystupující pod uměleckým jménem Raaya. Vlastním jménem Jaroslav Fiala se narodil 24. září 1973. V roce 1999 dokončil studium skladby a aranžování na Pražské konzervatoři u skladatele Angelo Michajlova. Už od studií spolupracuje na hudebních projektech od popu až po hudbu inspirovanou středověkem, např. s kapelami Cormalen Celebrian a Jagabab. Mezi další autorské projekty, na kterých se podílel, patří Synthesis Sun (ambient) a Komerčná záležitosť (rock), kde se uplatnil jako skladatel a aranžér. Od roku 2000 působí jako hudební pedagog a poradce v oboru elektronická a elektroakustická hudba. Dále se věnuje písňové tvorbě a hudební produkci. V poslední době se zaměřuje hlavně na moderní elektronickou taneční tvorbu a hudbu pro film. Tento rok vydal český label Luk-Si Records Raayovu debutovou nahrávku nazvanou Magnetic Bots. Jedná se o Raayovu vizi energetické hudby. Jeho duchovní oddanost ke starým postupům dává této nahrávce hnací sílu. Melodie se proplétají do nekonečných spirál této pouti vesmírem. Release masteroval Michal Schwa.

Těšíme se na Vás!
SHARC --- 21:16:28 19.1.2015
LINE-UP:
20:00 - 21:30 Cuky & Andy Warhol
21:30 - 23:00 Raaya
23:00 - 01:00 Shivatrance
01:00 - 02:30 Heehy
02:30 - 04:00 Eddie vs Mako
04:00 - ? Deep Noise