Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

15 uživatelů půjde

hledání


Rope Spirit přináší příznivcům bondáže krásu shibari hned v několika barvách- v průběhu večera se setkáme s vázáním hravým, vášnivým i nekompromisním.

Úvodní vystoupení se odehraje pod taktovkou Borga a jeho modelky Vallgrind. Borg je pravidelným návštěvníkům fetish akcí dobře znám, za poslední rok se stihl kromě početných workshopů prezentovat i na deseti vystoupeních. Do jeho vázání se promítá především velký důraz na bezpečnost partnerky i v náročných pozicích a soustředěnost na její prožitek. Můžeme se těšit na vystoupení zaměřené na precizní techniku a souznění mezi oběma partnery.

Následující dvojicí bude Edna & AneaCapaken, které patří ke špičce domácí shibari scény a jako první Češky se prezentovaly i vystoupením na londýnském Boundu. Dvě dívky mohou zprvu klamat tělem a pokud čekáte něžné holčičí laškování, s velkou pravděpodobností budete zklamáni. Edna si během uplynulých dvou let vybrousila osobitý rukopis a ve svém vázání se nebojí kombinovat vtip a nadsázku i s bolestí. Jejich vystoupení na Rope Spirit slibuje nejen odhalené křivky půvabné AneyCapaken, ale především vyváženou kombinaci striktní techniky a harmonii doplněnou hlubokou důvěrou.


Vyvrcholením programu bude vystoupení zahraničního hosta- Francouze Yoroi Nicolase a jeho berlínské partnerky Lello Li. Nicolas strávil značnou část života v Asii. V Thajsku pronikl do tajů masáže a osvojil si znalosti anatomie lidského těla, v Japonsku několik let studoval bojová umění a při náhodném setkání se shibari propadl kouzlu provazů. Díky zkušenostem posbíraným na cestách značně vybočuje z řady ostatních evropských riggerů a dokonale kombinuje západní přístup k shibari s klasickým vázáním tradičních japonských mistrů. Jeho pohyby jsou úsporné, lehké jako vánek a aniž by dával najevo sebemenší námahu, dokáže partnerku lehce a snadno svázat do skutečně obtížných figur. Ačkoliv samozřejmě dbá na estetiku a bezpečnost, jeho vázání se zaměřuje především na emocionální soulad a hluboký prožitek partnerky zprostředkovaný vybroušenou tradiční technikou.

Klub se otevírá v 19.00, první show začne ve 20.00. Vstup je 200 CZK a pro další informace prosím pište na mail edna.kinbaku@centrum.cz.

BUG
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.