Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


1084booking Vás zve na svou první stoner akci v Českých Budějovicích a bude to pořádná jízda.

Drone Hunter, instrumentální stoner rock – sludge – metal z chorvatského Varaždinu, se v Čechách představí úplně poprvé. Tihle tři kluci toho mají za dva roky svého působení už dost za sebou. Na podzim roku 2013 vydali eponymní album, které by si měl poslechnout každý, jenž má v oblibě těžké a zkreslené riffy. Díky spojení kvalitního zvuku a minimalistických groovy postupů si toto album vysloužilo respekt a pozornost nejen v Chorvatsku, ale i po celé Evropě. Dokazuje to i jejich nedávná rakousko-německo-holandská tour. Doraz a nebudeš litovat.   

Jako support se představí dvě domácí kapely - Black Velvet Suicide a Λ /Lambda/

Black Velvet Suicide z Českých Budějovic v současné době vydali nové EP Southern Solution, kde se posunuli od crossover rocku podobnému RATM, spíše k southern rocku a stoneru. Jejich hudba tím výrazně pookřála a je mnohem šťavnatější. Kapela, fungující od roku 2009, zatím stihla vydat jednu demo nahrávku a první EP From Human To Machine, které rozhodně stojí za poslech. Tento koncert pro ně bude speciální v tom, že proběhne premiéra jejich historicky prvního videoklipu a to k songu MY OLD FRIEND JACK.  

Českokrumlovská Λ /Lambda/, mladá kapela hrající instrumentální melodický 90’s stoner rock, před nedávnem odjela moravsko-českou minitour se Saigou. Jejich první nahrávací počin byla live session, jež byla nahrána v červenci. Na jaře se kluci chystají do studia nahrát první pořádné EP.


https://www.facebook.com/events/753578444710219/

https://dronehuntercro.bandcamp.com/

http://lambdaband.bandcamp.com/

http://blackvelvetsuicide.bandcamp.com/

1084BOOKING
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.