Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


★ DNB ★SILVESTROVSKÁ NOC ★ NEUROFUNK ★

★ DNB ★SILVESTROVSKÁ NOC ★ NEUROFUNK ★
▬ ▬ ▬ ▬▬ ▬ ▬ ▬▬ ▬ ▬ ▬▬ ▬ ▬ ▬▬ ▬ ▬ ▬
Dovolujeme si vás pozvat na oslavy příchodu Nového roku a zároveň našeho prvního výročí.
Snad je úplně každému jasné, že to bude kalba jak se sluší a patří, no možná nám to slušet nebude, ale zboříme to solidně.
Akci zaštiťuje charitativni sdružení dog-point.cz, takze muzete udelat rovnou dobrý skutek a jeste u toho řádně zadupat. x)

DOG-POINT.CZ : Dogpoint je obecně prospěšná společnost, která se na základě změn občanského zákoníku transformovala z občanského sdružení fungujícího od roku 2011, a která pomáhá opuštěným a týraným psům.
(Pokud bude mít někdo zájem,muze donest cistící prostredky,kvalitní papání, obojky, vodítka, náhubky a nebo gumové hračky, které pak muzeme pejskům odvést spolu s kasičkou)

NEURO:LAB
www.soundcloud.com/dnbneurolab
www.facebook.com/dnbneurolab

▬ ▬ ▬ ▬▬ ▬ ▬ ▬▬ ▬ ▬ ▬▬ ▬ ▬ ▬▬ ▬ ▬ ▬
Nabídka baru je v klubu velmi lákavá stejně tak jako celý prostor (K dispozici vám budou 2. patra s originálním designem interiéru od Kaera Eighd, pohodlným posezením, tanečním parketem a jistě oceníte i zbrusu novou vzduchotechniku) + Free wi-fi, chillová zona ,profi fotbálky Rosengard. přátelskou obsluhu, výborné pivečko (Kozel 11° a Pilsner Urquell) v nachlazených pulitrech. x)

NEURO_LAB
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.