Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

9 uživatelů půjde

hledání


Další tetovačka v Salé infošopu :-)... přijďte se strojkem, jehlou, očekáváním či svojí kůží ;-)... každý je vítán! Možná bude pírsing :-D

Bude dobrá veganská véča, pívo, sidery, čajíčky, kávičky a snad nějaká ta hudba :-D... prostě zázemí Salé infošopu, takže i áčkařský distro, freeshop, kde si můžete něco odnést a něco přinést atd.
-----------------
Tetování provádíme za náklady do 100,-, když dáte něco navíc, tak peníze poputujou na podporu Salé! ;-).

Těšíme se!

SARMING
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
SARMING --- 13:31:42 12.12.2014
Do Salé chodím s otevřenou hlavou a nepřipravuji si práci předem, ale jsem otevřená komukoli, kdo se na workshop nebo novou kérku těší. Každý ví, že stovka jde mě a zbytek je podpora pro Salé, takže tam na nikom nebohatnu, prostě mě to baví! /// proto pokud chcete kérku ze Salé, noste si návrhy s sebou a jinak Šarming tetuje doma, díky ;-)...
PINK_SMOKE --- 12:33:49 12.12.2014
chce si to vybrat sikovneho, ale ne moc draheho tatera, no :)) zbytek ti napisu do zpravy a dohodnem se :)
SARMING --- 0:26:48 12.12.2014
Klíďo, myslim, že rukáv máš víc než pěkej... :-)... ale pozor, abych nevykouřila inspiraci tvému rukávovému tatérovi :-D mít na takový rukávy lovásky, tak jsem taky šťastně potetovaná ;-)
PINK_SMOKE --- 21:33:45 10.12.2014
milujes dotwork, joo? chces mi nejakej mini udelat? nezlobila bych se :)) ale jen opravdu malej, 18. jdu totiz na dodelavku rukavu, tak at to telo moc nezatizim :)) jinac "letak" super jako vzdy!