Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

5 uživatelů půjde

hledání


zimní vydání divotvorného festivalu WONDERLAND 2014

WINTER WONDERLAND

FB event: https://www.facebook.com/events/339623342884951/
Datum: 30. 12. 2014
Místo: Pec pod Sněžkou
Klub: Klondike, Pec pod Sněžkou 139
http://www.klondikeklub.cz

Thom Herian aka Drama Jacqua /N.O.H.A.
Parallel Activity feat. MC Paparasty /sety.cz
Offbeat Project: Perry + Hanz + DJ Chuckebono /self booking
Bica /inside kru
Demisz /self booking
Augi /self booking
WSKS /noise dws
DemiJohn /noise dws

VJ Tha Sun /Astro Support


★Thom Herian aka DRAMA JACQUA (CZ - N.O.H.A.)
https://soundcloud.com/dramajacqua
Thom Herian (1980), známý především pod uměleckým jménem Drama Jacqua, není nezkušeným hudebníkem. Narodil se v Teplicích, kde vystudoval konzervatoř obor bicí nástroje, a po absolutoriu se přestěhoval do Prahy, kde žije a komponuje dodnes. Zde se mu díky jeho hudebnímu talentu podařilo zanedlouho proniknout do tajů české hudební scény. V současné době působí jako bubeník různých hudebních projektů, například S.O.I.L., Segundo, Sato-San To (s legendárním jazzovým kontrabasistou Jaromírem Honzákem), Feng Jung Song & Trio PUO, Montage (s Klárou Vytiskovou) , Why Not Patterns, Al-Yaman, a zejména legendární N.O.H.A.(Noise of human art).
Sólový projekt bubeníka Thoma Heriana aka Drama Jacqua je postaven na struktuře junglu, zrychleného a mnohovrstevného breakbeatu, freetekna a drum’n’bassu.

★PARALLEL ACTIVITY (CZ - Sety.cz/ DJ Frock, DJ Neighbour & MC Dawe)
http://mp3.sety.cz/parallel-activity-promo-mix-2014-mp3.html
Parallel Activity je pražský drum´n´bassový projekt, který reprezentuje dvojice zkušených djs - Frock a Neighbour, a jeden z nejvýraznějších domácích MCs - Dawe, se svým nezaměnitelným vokálem a stage performance doplněnou o improvizovanou živou hru na trumpetu.
Během jejich vystoupení jde o čistou improvizaci a komunikaci s publikem na tanečním parketu, která má za cíl jediné - vyždímat z něj maximum! Prezentují se zejména syrovým deep, neurofunk, techstep soundem, ale do jejich krevní skupiny patří rovněž i liquid funk a inteligentní formy drum´n´bassu.
Společně mají za sebou řadu úspěšných vystoupení po celé ČR, z těch největších např. Let It Roll Open Air 2013 a SUN Festival 2013, individuálně pak nasbírali řadu zkušeností i s hraním v zahraničí. Rovněž jsou všichni velmi aktivními promotéry vlastních parties a za své mnohaleté působení na naší taneční scéně uspořádali nespočet klubových a open air akcí, např. CzechPoint Open Air Festival, Čáry Fest, CzechPoint v klubu Abaton, N:Xtra a mnoho dalších.

★DJ Bica (CZ - Inside Kru)
http://www.insidekru.com
DJ Bica na naší taneční scéně není zdaleka nováčkem a co se týče jeho práce s gramofony a mixpultem, patří mezi technicky velmi dobře vybavené DJs. Jeho promyšlené scratche jsou skvělým kořením jeho setů a dlouholeté zkušenosti s djingem dokázal zužitkovat nejen na své sólové dráze. Působí totiž i jako stálý člen známého českého live projektu Stephunk T a je členem partičky Inside Kru a Dubwise Gangsters. Zapomenout se nesmí ani na to, že je i agilním promotérem klubových i venkovních akcí. Za zmínku rozhodně stojí již 4letý festival Wonderland v Brništi u České Lípy.

★Offbeat Project (CZ - Perry + Hanz + DJ Collin)
https://www.facebook.com/pages/Offbeat-Project/337623636417718?fref=ts
Zbrusu nový taneční projekt dvou bubeníků a jednoho DJ, který se vrací ke kořenům taneční hudby. Propojuje totiž tradiční perkusivní nástroje s moderní elektronickou hudbou. Výsledný mix je směsice housu, funky a junglu, která spolehlivě roztančí kohokoliv.

___________

start 20:00
___________
http://www.klondikeklub.cz
http://w-land.cz
https://www.facebook.com/WonderlandCZ

PIVOMILTUPLAK
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
PIVOMILTUPLAK --- 20:31:32 5.12.2014
TISKOVÁ ZPRÁVA:

Předčasně zimní edice oblíbené expedice do světa divotvorných tónů zavítá tentokrát do nejznámější pece u nás - Pece pod Sněžkou. Toto notoricky známé podhorské městečko si až donedávna žilo svým tradičním životem, dokud se na stanici místních strážců zákona opakovaně neobjevovaly oznamy tamějších hoteliérů, kteří upozorňovali na podivné chování svých hostů s velmi netradičními, avšak zcela identickými symptomy. Použijeme-li záznam jedné z výpovědí pokojské Larisy M., dojdeme k závěru, že se mohlo jednat o chování člověka postiženého tzv.tarantismem, který se v Evropě objevoval zejména v průběhu minulých staletí.

Pokud tedy vezmeme v úvahu zmíněná fakta a připustíme, že by se mohlo během naší návštěvy něco podobného opakovat, dospějeme k názoru, že tento večírek bude nejspíše značně rituálně-terapeutického charakteru. Důvod? Jedinou možnou léčbou je intenzivní tanec tarantovaného, který je nucen tančit a pomocí aktivace vlastních potních žláz ze sebe "jed" vypotit. A tanec, jak je známo, je nejlépe provozovat ve společnosti hudby!

Očekávejte tedy směsku eklektických beatů různého tempa a dynamiky. Zvuk bude se linout nehumánně i zcela humánně. Perkuse, bubny, basy, hopy a kopáky, nikdo nepřijde zkrátka! Seznam "terapeutů" níže uvedených, nechť postaví vás do toho nejjasnějších světla.

Pec nám spadla...