Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

5 uživatelů půjde

hledání


Flaming Nigts festival - mezinárodní festival ohně, žonglování, hudby a dalších umění. Přijeďte. Společně tvoříme něco nového a dobrého. Těšíme se!

Chceme připravovat skvělou atmosféru. Chceme, abyste do Třebíče jezdili s tím, že se něco nového naučíte, pokecáte s přáteli a užijete si boží program.
Ale bez Vás by to nešlo! :)
Vnitřní část festivalu neboli část pro žongléry se koná od 28. 8. do 30. 8. 2015.

Ještě nejsme úplně schopní představit program, ale pracujeme na tom naplno a věřím, že budete spokojení. :) Jako každý rok nebudeme zůstávat jen v českých luzích a hájích.
Jak lektoři, tak i vystupující budou na té nejvyšší možné úrovni, co se nám podaří sehnat a nacpat do rozpočtu.

Galashow bude zase o trochu jiná, než tomu bylo v minulých letech. Chceme ještě více přispět k super zážitku, se kterým budete po galashow odcházet.

Systém vstupu bude stejný jako loni. Tzn. za vstupné si dopřejete Vstup na žonglérskou a veřejnou část, snídaně, ubytování ve třídách, všechny workshopy.

Oficiální facebook událost:
https://www.facebook.com/events/332405250277959/


Bude to stát za to!
Neděláme jen jednu žonglérskou akci. Naším cílem je vytvořit zážitky spojené s kvalitními lektory a hlavně s rodinnou atmosférou, která nás zblíží.

Těšíme se na vás! :)

Fn Tým.

MAJKY_MAGNIS
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
MAJKY_MAGNIS --- 20:31:40 25.5.2015
Omlouvám se, že je to repost z FB, ale nemám moc chuť vymýšlet něco dalšího.. :-/

Majk.


JE DOBOJOVÁNO
Kamarádi. Všichni známe přísloví “není každý den posvícení”. Bohužel se v letošním roce setkalo mnoho věcí, které nám nepřály. Některé jsou zveřejnitelné, jiné nejsou. Výsledkem toho všeho je, že Flaming Nights 2015 letos do Třebíče umělce z celého světa nepřiveze.
Omlouváme se všem, kteří si víkend 28. a 29. srpna zarezervovali a věřte, že nás to mrzí opravdu hodně a těžko se nám toto vyjádření píše.
Neznamená to, že festival jako takový končí, ale jeho budoucnost je prozatím nejasná a více informací Vám budeme moci přinést nejdříve na podzim. Teď to potřebujeme všichni vstřebat, smířit se s tím a načerpat novou motivaci a energii.
Budeme moc rádi, když nám zůstanete nakloněni, protože Flaming Nights byl dělán partou dobrovolníků, kteří chtěli změnit pohled na kulturu a kteří byli přesvědčeni o tom, že je potřeba přinášet nové a kreativní umění do naší zemičky a do naší Třebíče. Neměli jsme z toho ani korunu a přesto jsme do toho dali vždy vše. Prostě jsme to měli rádi.
Držte nám palce ať se vše zlé přežene a příští rok zažehneme ohnivé přípravy ročníku 2016.
Váš Flaming Nights tým.