Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

2 uživatelé půjde

hledání


http://www.fleda.cz

17/12/2007 21:00 Fléda (Brno) Live electronix event with: AN ON BAST (POL), CAT LIKES NINA 3000 (POL), HUGO & ZOE, MUZZGLE & TITNESS, VJ P.O.P.COR

17/12/2007 21:00 Fléda (Brno)

Live electronix event with:
AN ON BAST (POL - idm/electronica)
CAT LIKES NINA 3000 (POL - grime/dubstep)
HUGO & ZOE (CZ - 8bit trash)
MUZZGLE & TITNESS (CZ/SK - fitness death pop)

Start 21:00 / Entry 50,- Czk

/ / / / / / /

AN ON BAST / Polsko
www.myspace.com/anonbast
www.anonbast.com

Duchovní a dramaturgická sebevražda Heavy Mentalu pokračuje! V sérii koncetů umělců jako Unbending Intent, Alef či Sonority, kteří svoji tvorbu berou opravdu vážně, pokračujeme a přivážíme do Brna opravdový masterpiece - polskou producentku An on Bast (Anna Suda). V zádech jištěna vlivy jako Autechre, Hermann Hesse, Arvo Pärt, Henri Bergson či W.A.Mozart podniká od roku 2003 hudební průzkum v prostoru ambient/idm/downtempo, z nějž v roce 2006 vyslala první ucelený signál na selfmade desce "Welcome Scissors". Letos navázala releasem "Happy-Go-Lucky" u polského elektronicko-experimentálního labelu Etalabel. Naježtě chlupy, vymeťte špínu uší a šup šup 17. na Flédu, chystá se na nás z nahrávek jemně znějící, na koncertech však dynamicky pulsující hudba, mj. již prověřená posluchači na festivalech elektronické hudby jako jsou Sónar, Numusic, Unsound nebo Electro-Mechanica.

CAT LIKES NINA 3000 / Polsko
www.myspace.com/cln3000
www.areacontrolledbycamerasystem.com

Druhý chod polského menu je uvařen z krapet jiných surovin - na kost ohlodaný breakcore/grime sound s acapella samply, které na netu najdete během pěti minut. CLN3000 je sympatický prvek na diy breakcore scéně, vymikající se z šedého průměru breakcore producentů, pro které se samplování europop/metal tracků a neustálé variování amen beatu stalo zacyklenou toluenovou mantrou.
HUGO & ZOE / ČR
Roztomilé samohrajky na téma “užití varné konvice”, “láska přes hromosvod” nebo "chtěla bych být Tvá romka" jsou pro tuto brněnskou dvojici stejně signifikantní jako jejich levné, na baterky fungující vybavení (Gameboy & mixpult na baterky). Poprvé před otevřenou scénou v sestavě: Johanka (zpěv), Ondřej (zvuk) a host Kyl The Sistem (beatbox & anal glitch).
MUZZGLE & TITNESS / ČR
Dvojice steroidových proroků a mystiků z posilovny, pro které je v životě hudba hned na druhém místě - těsně za každodenní dvanáctihodinovkou v posilovně. Z inspirující vůně potu a železa taví romantické songy o lásce, činkách, svalech, granulové stravě a výletních loďkách.

ELECTRICFRET
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
OFFINKAA --- 15:02:15 18.12.2007
dobry to bylo, dik :-)!