Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

3 uživatelé půjde

hledání


Křest nového CD kapely Kachna & Zodiac!

Uvidíte, co jste ještě neviděli!
Uslyšíte, co jste ještě neslyšeli!

Jistě chápete, že na takovou akci bude nátřesk a pokud chcete mít jistou, že se budete mít kam posadit, je dobré si předem zarezervovat lístek.

To učiníte tak, že napíšete na mail madlova.monika@gmail.com, do mailu napíšete své jméno a počet míst, které chcete zasednout. Pozor! Kdo sedí, tak také zdarma ujídá! Na každém stole totiž bude připravené občerstvení, které bude v ceně sedící vstupenky.

Vstupenka Vás vyjde na Kč 150,-. Vstupné se platí až na místě. Po vstupu do restaurace odpovědné osobě nahlásíte jméno, vsunete ji do ruky odpovídající sumu korun a následně budete odnavigováni k vašemu stolu. :)

Ten, kdo se na koncert nepřišel najíst a stejně ví, že by ho hudba Kachny a Zodiho zvedla ze židle, takže si klidně postojí hned od začátku, nemusí nikam psát, prostě jen přijde, u vchodu odevzdá odpovědné osobě Kč 90,- a bude srdečně přivítán.

Nikdo z platících si však nepřijde zkrátka. Každý totiž v určenou chvíli dostane drink zdarma, abychom mohli společně zapít, že tu máme nové CD! :) Jelikož nejsme horních 10 tisíc, šampaňské nebude, slavit budeme medovinou :)

QUERER
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.