Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

4 uživatelé půjde

hledání


Točkolotoč + Terne Čhave /// Afterparty De La Negra

Točkolotoč, nejúspěšnější česko-romská kapela oslaví 30. narozeniny

V pražském Podniku se 4. prosince uskuteční koncert ke 30. výročí svitavské kapely Točkolotoč. Kromě oslavenců vystoupí i jejich hosté, neméně úspěšná kapela Terne Čhave z Hradce Králové.

Jiří Pešta, kapelník Točkolotoče srdečně zve všechny fanoušky a lidi, co mají rádi dobrou romskou hudbu: "Kdysi o nás napsali, že naše hudba je o radosti ze života. Díky kapele jsme za těch 30 let zažili mnoho radosti a splnili si mnoho snů. Pomohla nám překonat i osobní problémy nebo úmrtí v rodině a na své 30. narozeniny se cítíme znovu plní energie a v plné síle. Třicet je krásný věk a jsme rádi, že naše narozeniny oslavíme s kapelou s tak příznačným názvem - Terne Čhave (v překladu Mladí kluci). Těšíme se, že se o svou radost budeme moci podělit s lidmi, kteří při nás celá ta léta stáli, a doufáme, že přijdou i zástupci mladší generace. I proto jsme si jako místo konání našeho koncertu vybrali právě Podnik."

Gejza Bendig, kapelník Terne Čhave k tomu dodává: "Jsme rádi, že můžeme spolu s Točkolotoč oslavit jejich výročí. Když jsme začínali, byli pro nás vzory a v době své největší slávy nám moc pomohli. I když pak obě kapely šly svou cestou, jsme stále přátelé. Je super, že si po dlouhé době můžeme spolu zahrát bok po boku – Točkolotoč má i po 30 letech co nabídnout a doufáme, že o nich ještě uslyšíme."

Místo konání: Podnik, Bubenská 1 (u stanice metra C "Vltavská")
Začátek: Od 20:00
Vstupné: 130,- (v předprodeji: goout.cz/cs/listky/tockolotoc+terne-chave/hqc/), 180,- (na místě)

ADALAH
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.