Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

10 uživatelů půjde

hledání


OneLoveOneSki je benefiční akce na podporu české monoski freeride scény, která se uskuteční v sobotu 22.11. v nově otevřeném industriálním prostoru Ja

{smysl akce}
Přínos akce spočívá ve finanční podpoře a iniciaci k vytvoření prvního otevřeného Monoski Freeride Campu u nás.
Silent Collective přizval ke spolupráci profesionální lektory lyžování a předního českého monoski jezdce, kteří společně vytvořili program monoski campu, kde se jezdci seznámí s technikou ježdění ve volném terénu navzdory handicapu, se kterým jsou této výzvě vystaveni. Monoski Freeride Camp je typem akce, která má zásadně přispět k propagaci monoski freeridingu jako další možné zimní activity nejen pro handicapované sportovce. Monoski freeriding nám ukazuje, že lyžař s handicapem nemusí být odkázán pouze na upravené sjezdovky, ale může se svobodně pustit dál do hor a pohroužit se do nekonečně hlubokého prachového sněhu.
Vize Silent Collectivu je umožnit lidem prostřednictvím akce OneLoveOneSki finančně podpořit rozvoj monoski freeridingu u nás tím, že si zakoupí na akci vstupné, jehož veškerý výtěžek půjde na již zmíněné benefiční učely.

{forma fundraisingu}
Vstupné bude pojato poměrně specificky. Začíná na 150 Kč (což je částka odpovídající velikosti akce a programové kvalitě) a končí na neomezené částce [přispěj na kolik se cítíš], přičemž tři nejvyšší zaplacené vstupy budou odměněny hodnotnými dary od našich partnerů a ke vstupnému za 450 Kč návštěvník obdrží speciální dárek.

{program}
Největším lákadlem programu je jistě česká premiéra freeski filmu Almost Ablaze od legendárních Teton Gravity Research. Vítěz kategorie film roku na jednom z neprestižnějších freeski filmových festivalů – IF3 Awards a pravděpodobně největší kandidát na vítězství v kategorii film roku na lyžařských oskarech – Powder Awards.
Nezůstaneme však pouze u jednoho filmu, protože T-bar films a Vasu Sojitra letos přišli s velmi zajímavým krátkým filmem Out on a Limb, jenž zobrazuje mimořádné sportovní výkony Vasa Sojitry – lyžařského velmistra v jízdě na jedné lyži, který svůj handicap nebere nevnímá jako překážku, ale jako výzvu. Tento film spatří v rámci akce OneLoveOneSki svojí evropskou premiéru. Druhým krátkým filmem je The Freedom Chair od SalomonTv, jehož hlavní aktér Josh Dueck - v součastnosti nejprogresivnější freerider na světové lyžařské scéně - nás se svou monoski provede těmi nejextrémnějšími volnými terény Severní Ameriky.
O následnou afterparty se [bez nároků na honorář] postarají Djs z producenských formací Lunchmeat a Flexy. Vjejsky je podpoří Vojtěch Žák [CAS FAMU] a doplní tak elitní pražský djs autorskými projekcemi.

MOVIES TRAILERS:
http://vimeo.com/105601208
http://vimeo.com/28602757
http://vimeo.com/28602757

https://www.facebook.com/events/800635759978355/?fref=ts

MATESO
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.