Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

2 uživatelé půjde

hledání


Zelený biograf
Promítání dokumentu 9.70

Zajímá Vás TTIP, dohoda o volném obchodu mezi USA a EU, která by mohla být největší obchodní dohodou v dějinách? Pokud ano, Mladí zelení by Vás rádi pozvali na Zelený biograf na promítání filmu 9.70, který bude následován neformální diskuzí k TTIP.

Dokument pojednává o ekonomické dohodě mezi USA a Kolumbií, kdy byli kolumbijští zemědělci donuceni používat místo do tehdy užívaných lokálních semen pouze semena registrovaná v USA (jako Monsanto, atd.). Po promítání budeme rádi, když se přidáte k naší neformální rozpravě o filmu a diskuzi jak oslovit a informovat širší veřejnost o probíhajících vyjednáváních o TTIP.

Film bude ve španělštině s anglickými titulky. Vzhledem k omezené kapacitě nebude k dispozici překlad do češtiny. Děkujeme za pochopení.

Doufáme, že přijdou především ti, kteří se tématu již věnují a společně tak budeme moci diskutovat další aktivity, které se plánují.

Green cinema
9.70 documentary screening

Are you interested in TTIP, the free trade agreement between the US and EU that could possibly be the biggest trade agreement in history? If yes, the Czech Young Greens would like to invite you to the Green cinema to a film screening of the documentary, "9.70" which will be followed by an informal gathering to discuss TTIP.

The documentary is about an economic agreement between the US and Colombian government which forced the Colombian farmers to use only registered seeds from US agribusinesses like Monstano etc - instead of the local seeds they'd used for generations. Afterwards we invite everyone to join us for a chat about the film and how we plan to inform the greater public about the current trade negotiations on TTIP.

The film will be in Spanish with English subtitles. Due to limited capacity, there will be no Czech translation, we thank you for understanding.

We especially hope to see those of you who are already working on the issue and for this to be opportunity to put our efforts together and discuss what we already have planned.

KONNY
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.