Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

3 uživatelé půjde

hledání


Cannibal Corpse, Dying Fetus, Revocation, Fallujah

Prague Death Fest s Cannibal Corpse (USA), Dying Fetus (USA), Revocation (USA), Aeon (SWE), Fallujah (USA), GoatWhore (USA) a Malevolence (UK) ...

Středa 12. listopadu od 18:00 v pražské MeetFactory ...

Prague Death Fest (Cannibal Corpse, Dying Fetus, Revocation, Aeon, Fallujah, GoatWhore a Malevolence)

18:00 - 18:25 Fallujah (atmo-prog-death metal / San Francisco, USA) BandCamp / U-Tube / Blog
18:40 - 19:05 Malevolence (metal / Sheffield, UK) Serpents Chokehold (free download) / BandCamp
19:20 - 19:50 GoatWhore (metal / New Orleans, USA) FB / web
20:10 - 20:40 Aeon (death metal / Östersund, Švédsko) FB / U-Tube / web
20:55 - 21:25 Revocation (tech-death-thrash metal / Boston, USA) FB / BandCamp / web
21:45 - 22:30 Dying Fetus (brutal death metal-core / Baltimore, USA) FB / BandCamp
22:50 - 23:50 Cannibal Corpse (brutal death metal / Tampa ; ex-Buffalo, USA) FB

curfew - půlnoc

Vstupné: 650,- Kč (předprodej) / 700,- Kč (na místě)

Místo: MeetFactory (Ke Sklárně 3213/15, Praha) FB

Velice speciální událost proběhne ve středu 12. listopadu v útrobách pražského klubu MeetFactory, kde se představí sedm předních deathmetalových kapel v čele s Američany CANNIBAL CORPSE a DYING FETUS. Celý koncept vznikl sloučením dvou nezávislých turné, které se na jeden den spojí právě v Praze a vznikne tak jednodenní klubový festival, který dostal název „PRAGUE DEATH FEST 2014“. Vstupenky na tuto jedinečnou událost jsou k dostání ve všech běžných předprodejních sítích. Vzhledem k počtu kapel začíná celý koncertní večer již v 18:00! Více informací naleznete na webu pořádající agentury www.obscure.cz.

Buffalští řezníci CANNIBAL CORPSE jsou již více než dvacet let synonymem pro stoprocentní a profesionálně odvedený death metal. Přes veškerá krvavá klišé, neodmyslitelně patřící k danému žánru, splňují jejich nahrávky ty nejvyšší extrémně metalové standardy. A aby také ne, když je CANNIBAL CORPSE v uplynulých dvou dekádách sami pomáhali definovat. V letošním roce jim navíc vyšlo tradičně nadprůměrné album „A Skeletal Domain“, na kterém můžeme opětovně obdivovat famózní kytarové výkony pánů O’Briena a Barretta, zvonivou basu Alexe Webstera, bubenickou ikonu Paula Mazurkiewicze a zombie chropot krále všech hrdelních zabijáků George „CorpseGrindera“ Fishera.

PRAGUE DEATH FEST nabízí ale vícero lákadel. Jedním z dalších je bezesporu účast další z ikon death metalového běsnění v podobě americké trojice DYING FETUS. Marylandští pionýři míšení brutálních slamů a devastujících sypaček ještě pracují na své nové desce, takže návštěvníky Prague Death Festu potěší výběrem z kultovních děl jako jsou „Killing on Adrenaline“, „Destroy the Opposition“ a dalších nesmrtelných kousků, díky nímž jsou považováni ze jeden z hlavních zdrojů inspirace všech současných moderních tech/deathcore kapel.

Společně s CANNIBAL CORPSE vyráží na evropské turné také jejich krajané REVOCATION a švédská formace AEON. REVOCATION jsou velmi zajímavou formací, kterou charakterizuje precizně zahraný technický death metal. Rodáci z Bostonu mají na kontě již pět dlouhohrajících desek a na tomto turné budou propagovat tu nejnovější s názvem „Deathless“. Stylově velmi podobnou kapelou jsou i jejich švédští kolegové AEON, kteří v nedávné době sice prodělali drobné personální zemětřesení, ale na jejich hudbě se to projevilo pouze v pozitivním směru.

Dalšími kapelami patřícími pod turné DYING FETUS jsou Američané GOATHWORE a FALLUJAH a britové MALEVOLENCE.

Jak již bylo napsáno, celý koncertní večer začíná již v 18h vystoupením první kapely, dveře klubu se otevřou v 17:30.
Turné CANNIBAL CORPSE dále pokračuje koncertem 15.11. v Brně a 21.11. v Banské Bystrici.

Koncert @ BZ / Událost @ FB / Last.fm / NYX.cz / RockWeb.cz / Festivaly.net / Plakát

PELICULIAR
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.