Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


Cestopisná projekce - Strhující patagonské scenérie zahrnují gigantické skalní věže, mohutné ledovce, malebná horská údolí, ale i nekonečné pláně.

Cestopisnou projekci z pravidelného cyklu „Pouští i pralesem“ předvede zkušený přednášející a cestovatel Martin Mykiska.

Strhující patagonské scenérie zahrnují gigantické skalní věže, mohutné ledovce, malebná horská údolí, ale i nekonečné pláně s vysokou oblohou a dalekými obzory. Divoká příroda je domovem lam guanak, pštrosů nandú, kondorů a dalších. Najdeme tu také zkamenělý les či údolí, kde vzdorovali drsnému klimatu pravěcí lidé. A jaké bylo koupání v ledovcových jezerech? I o tom bude tato projekce!

Více informací naleznete ZDE: http://www.dharmasala.cz/wp/6-11-patagonie-vetrna-zeme-na-konci-sveta-martin-mykiska/

Profesionální cestopisné projekce v podání nejlepších přednášejících, fotografů a vypravěčů se v čajovně Dharmasala konají každý čtvrtek od 19:30. Kromě zábavného komentáře obvykle obsahují i různé slideshow s hudbou dané země.
Vstupné dobrovolné. Projekce začíná v 19:30.

Prosíme rezervujte se na akci předem, kapacita místnosti je omezena a při jejím překročení dostanou přednost hosté s platnou rezervací.

DHARMASALA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.