Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

3 uživatelé půjde

hledání


soutěž o nejlepší chlebíčekPoslední říjnovou sobotu vypukne v Cihelné 4 válka - gastro válka! Máte dost munice?! Jestli jo, tak si přijďte zasoutěžit...

Formát je následující: Doma si připravíte koncept svého chlebíčku/jednohubky, uvaříte a na místě to vše jen nastrojíte, aby si jedlíci mohli užít, co hrdlo ráčí :) Nebudeme vám říkat, kolik toho máte udělat, ale je ve vašem zájmu, aby se váš produkt dostal k co nejvíc lidem. Víc lidí = víc hodnocení. Důležité je, aby všechno bylo vegetariánské/veganské, protože chceme co nejširší okruh kuchařů i strávníků a takhle nebude (téměř) nikdo vynechán.

Bude se soutěžit ve dvou kategoriích - cena poroty (pouze jedno místo) a cena diváků (ocenění dostanou první tři). Výherci získají věcné i tekuté ceny.

Lidé, kteří přijdou pouze na degustaci zaplatí manipulační poplatek 30 Kč, zatímco lidé, kteří přinesli vlastní výtvor neplatí nic (a samozřejmě mohou také soutěžit, ale nesmí hlasovat pro svůj výtvor).

Registrace soutěžících začne v 19:30 a od 20:30 začne degustace. Po vyhlášení výsledků bude párty pod taktovkou DJ Beduana (vinyl only, free style music from rock'n'roll to breakbeat)

JOHNNY
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
ANTRAXOXIMOXI --- 12:12:41 23.10.2014
můžu jen tak přjít ochutnat? :-)