Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

2 uživatelé půjde

hledání


Definitivně poslední kurz "Tantra a jóga"

Toto je definitivně poslední letošní poslední kurz "Tantra a jóga", uskuteční se v sobotu 25.10.2014 od 13 do 19 hod. v pohodlné tělocvičně na Vyšehradě. Cílem tohoto kurzu je předat vám ucelený přehled o Tantře a józe, o metodách kultivace energie Šiva a Šakti, o pravoruké a levoruké Tantře, o zdravém životním stylu, vyladění vztahu mezi ženou a mužem a jógovém a tantrickém cvičení.

Kurzovné za tento půldenní kurz je 700 Kč na účastníka, pokud ale přinesete tuto pozvánku vytištěnou nebo v elektronické formě, cena bude pro vás 500 Kč. V této ceně jsou zahrnuté také tištěné materiály, které dostanou všichni účastníci.

Tento kurz není kontaktní, tj. nebudou na něm prováděny tantrické masáže ani jiné kontaktní techniky, takže nemusíte mít žádné obavy. Je určen pro úplné začátečníky a mírně pokročilé. Je koncipován jako vhodný úvod do této problematiky pro ty, kteří se jí zatím příliš nezabývali. Kurz povede Alef Pražský, učitel jógy s pětiletou praxí, žijící v Thajsku a přijíždějící do Prahy na letní sezonu právě kvůli těmto cvičením.

S sebou si vezměte jogamatku, karimatku nebo deku, propisku na psaní poznámek a svačinu.

Takže neváhejte a napište se na tuto událost, počet účastníků je omezen a místo v kurzu si zajistíte jenom tak, že se na ní zapíšete zde v události ještě dnes. Toto je poslední příležitost zúčastnit se tohoto kurzu, tak jí využijte! :)

Budeme se na vás těšit! :)

ALEF
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.