Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

3 uživatelé půjde

hledání


SONIC JOURNEY vol.3 - BEATALISTICS RECORD NIGHT

SONIC JOURNEY vol.3
BEATALISTICS RECORDS NIGHT w/VLADIMIR 518 (CZ), ENEA (DE) feat. MC FAVA (DE) & PAUL SG (AT) a mnoho dalsich
CROSS CLUB@01.11.20

Další díl klubovky SONIC JOURNEY je tu!

CROSS CLUB @ SONIC JOURNEY vol.3 / BEATALISTICS RECORDS NIGHT

Cesty do vesmíru zvuků, různorodá spojení Djs a muzikantů. Tentokrát pozvání přijalo mnoho exkluzivních domácích a zahraničních hostů.

Sestava je následující!

MAIN STAGE:
══════════════════════════════
BIGGBOSS SPECIAL GUESTS - live koncert:
══════════════════════════════
VLADIMIR 518 & DJ MIKE TRAFIK & REFEW (CZ)/ Biggboss

https://www.facebook.com/Vladimir518Praha/info
http://www.biggboss.cz/dj-mike-trafik
https://www.facebook.com/Refew.Blackcock
http://biggboss.cz/

Rapper, výtvarník, scénograf, spolumajitel labelu Bigg Boss. Vladimir 518 je jeden z nejdéle působících rapperů české scény, člen skupiny PSH a zakladatel labelu Bigg Boss. Hostoval na deskách interpretů jako jsou LA4, Indy & Wich, Orikoule, Marko, Dj Wich, Hugo Toxxx, Rytmus, Neruda a mnoho dalších. 518 je znám i jako výrazná osobnost graffiti scény, ilustrátor, comicsový výtvarník a autor scénografií pro představení experimentální skupiny TOW. Je autorem knihy 2666 / Praha Odyssey. V roce 2008 všechny tyto zkušenosti propojil při přípravě sólo CD Gorila vs Architekt a jeho koncertního provedení v podobě speciálního multimediálního vystoupení. V lednu 2009 získal několik cen časopisu Filter a to Nejlepší interpret, album a cover roku 2008. Na největším českém hudebním webu musicserver.cz bylo jeho album vyhlášeno nadžánrovým albem roku. Jeho tažení hudebními cenami za rok 2008 bylo dovršeno získáním Anděla v kategorii Hip Hop and R’N’B. V roce 2010 vydal společně s PSH desku Epilog, označenou jako poslední. Že to nebude míněno tak doslovně, dokazují přípravy na další 518 sólo, které by mělo spatřit světlo světa do konce roku 2011.


══════════════════════════════
BEATALISTICS RECORDS SPECIAL GUESTS:
══════════════════════════════
ENEA (DE) - Beatalistic Rec / Fokuz Recordings / Good Looking Records

Po rozpadu kapely Astral Travelling nastoupil italský baskytarista Alessandro Greco alias ENEA, původem z Freiburgu , na sólovou dráhu v produkci beatů a basových linek. Jeho první solový počin se objevil na kompilaci s názvem "Südfastforward". Zásadním rokem byl pro něj rok 2005. Ve spolupráci s dlouholetou zpěvačkou kapely Mika Doo (které se objevila i na albu Raw Truth dvojice Lynx & Kemo) vydal na malém jihoněmeckým labelu Subversion Recordings svůj první vinyl obsahující skladby jako Line-in a Fly High. Dnes se může pochlubit releasy na různých špičkových německých labelech, jakými např. jsou Have a Break Recordings Recordings nebo Basswerk Records.
ENEA se vyznačuje svým citem pro nálady a melodie v kombinaci s určitou hloubkou. Jeho DJ-ské dovednosti mu otevřely celou Evropu, a tak se ENEA stal nedílnou součástí německé D&B scény. V průběhu let vydal své skladby na několika mezinárodních labelem jako Fokuz Recordings nebo na Good Looking Records LTJ Bukema. V roce 2011 ENEA spolu se svým spolupachatelem MC Favou rozjeli exklusivní label Beatalistics Records.

https://www.facebook.com/pages/enea/145816078850373?sk=info
https://soundcloud.com/beatalistics-records
https://soundcloud.com/eneamusic
http://www.beatalistics.de/CMS/

MC FAVA (DE) - Beatalistics Rec / breakbeat movement
Commercial Suicide Records

Drum'n'Bass vokalista / MC / jeden z frontmanů skapunkové kapely No Authority.
MC Fava patří k Breakbeat Movement Cru z Freiburgu. Od roku 2001 společně pořádají pravidelnou akci "Jungle Club". Fava je chameleonem s mikrákem - jeden den uvádí coby rezidentní MC oficiální švýcarské Therapy Sessions a druhý den zpívá do liquid setu na eventu Hospitality. Je velmi talentovaným zpěvákem s otevřenou myslí. S více než 10 letou zkušeností ví, jak s mikrofonem podpořit DJ-e a kdy držet hubu a nechat hudbu mluvit samu za sebe. Má za sebou koncerty po celé Evropě, vysoce respektované rezidentury v legendárním klubu Fabric v Londýně nebo Sun and Bass na Sardinii a spolupráce se jmény jako Klute, Seba, B-Complex či Nymfo, a řadí se tak bezesporu mezi velká jména německého MC-ingu. Jeho kořeny sahají až k EBM, industriálu a punkrocku. Je také skladatelem, kytaristou a hlavním zpěvákem osmičlenné skapunkové kapely No Authority.

https://www.facebook.com/FavaMC
http://www.soundcloud.com/mcfava
http://www.beatalistics.de/CMS/
http://www.go2jungle.com/index.php/crew/8-mc-fava

══════════════════════════════
JAZZSTICKS RECORDINGS SPECIAL GUEST:
══════════════════════════════
PAUL SG (AT) - JazzsticksRecordings / Good Looking / LIQUID V

Devětadvacetiletý Paul SG, který vrací bicí zpět do drum&bassu, do bicích mlátil již od útlého věku. Věnoval se jak klasické, tak moderní hře na bicí, jeho cesta začala před téměř 20 lety a za tu dobu si osvojil všechny formy perkusí. Ať už působil v grunge kapelách, jazzových combech, orchestrech nebo si jen tak staromódně zajamoval, jeho žízeň po rytmu se zrychlovala a zrychlovala... Jsa ovlivněn zlomenými beaty a drum&bassem a jmény jako Kruder a Dorfmeister, začal ve svých jednadvaceti s DJ-ingem a v roce 2006 podnikl první nesmělé kroky na poli hudební produkce. Jeho následné releasy na labelech jako Innerground, Phunkfiction, Fokuz a Keynote zaujaly jednoho z největších mezinárodních D&B matadorů a pionýra na poli melodických a organických zvuků v drumandbassu - mistra LTJ Bukema. Jeho jazzem ovlivněný feeling a basové linky oslovily Bukema natolik, že zanedlouho začal tento inovátor liquidu hrát pravidelně Paulovy desky. Jeho tři skladby se objevily na Bukemově kompilaci Fabriclive 46 a od té doby zná jeho technicky brilantní, jazzový a oduševnělý zvuk celý svět. Coby DJ hraje Paul po celé Evropě, stále pracuje na novém materiálu a řídí svůj label Jazzsticks Recordings, především je však klíčovým členem nové sestavy Good Looking, takže budoucnost vypadá skvěle!

https://www.facebook.com/thepaulsg
https://www.facebook.com/jazzsticks
https://soundcloud.com/paulsg
https://www.paulsg.co.uk/
https://www.goodlooking.org/

══════════════════════════════
CZECH CREW SPECIAL GUESTS:
══════════════════════════════
BABE LN & BROOKLYN feat. C-LARA & DRAMA JACQUA / live drums/ & ONDREJ RICH FD /sax/ (CZ)
Radio 1 / Babe LN / Brooklyn / Drama Jacqua

https://www.facebook.com/DJ.Babe.LN
http://www.radio1.cz/djs/49-bln/
http://www.thomherian.com/
https://www.facebook.com/dramajacqua?fref=ts
http://soundcloud.com/brooklyn-dnb
http://soundcloud.com/juanitajuarez/tracks


SECOND STAGE:
══════════════════════════════
SECOND STAGE SPECIAL GUESTS:
══════════════════════════════
JON KENNEDY (UK)- Jon Kennedy Federation

Jon Kennedy působí profesionálně v hudební branži již 14 let. Celkem vydal 5 LP pod těmi nejlepšími britskými undergroundovými labely jako: Tru Thoughts a Grand Central Record a mnoha dalšími labely v Japonsku, USA a Evropě. Vedle toho Jon zremixoval přes 40 umělců, přesáhl 3 miliony poslouchanosti na uznávaném LastFM a denně ho s nadšením následuje desetitisíce fanoušků na sociálních sítích.
Jon současně provozuje svůj vlastní label "Jon Kennedy federation ", pod kterým se stará o sedm umělců, jejichž produkce je distribuována do 124 hudebních obchodů ve více než 240 zemích. Jon jako A & R (Artist & Repertoire) osobně vybírá umělce z celého světa a potvrzuje tak, že label Jon Kennedy Federation nepřetržitě vyhledává vzrušující hudební výstupy všech žánrů, tvarů a velikostí.

http://jonkennedy.co.uk/
https://soundcloud.com/jonkennedy

Djane DOMINA (CZ) / Liquid Drum and Bass / BasSistaz DJane crew
https://www.facebook.com/DJANEDOMINA
https://soundcloud.com/djanedomina

AHZ (CZ) / Volnej Průběh / Narovinu Zlomenej Podcast
https://www.facebook.com/volnej.prubeh/info
https://www.facebook.com/narovinuzlomenejpodcast/info

MC MANDA (CZ)/ http://www.mixcloud.com/ahonz-novak/ahz-feat-mc-manda-live-at-dnbfever-openair-iv/

SILENT CUT (CZ)/ http://www.mixcloud.com/silentcut/

══════════════════════════════
START: 21,00 HOD
VSTUP: zdarma do 22,00 HOD / po 22,00 - 120 Kč
══════════════════════════════
www.crossclub.cz
www.festondaproduction.cz
https://www.facebook.com/LiquidDnBCrew
══════════════════════════════
PARTNEŘI
══════════════════════════════
> CROSS][CLUB - officiall
> Beatalistics Rec
> Club Mate cz/sk
> Radio 1 :: 91,9 FM Prague
> Liquidní Kru
> Liquid Drum and Bass
> Biggboss
> Volnej Průběh
> Narovinu Zlomenej Podcast
> Dnbportal.cz
> DNB FEVER
> BaSiStaz Djane crew

Vice info:
http://www.crossclub.cz/cs/program/3409-sonic-journey-vol-3-w-vladimir-518-cz-enea-de-paul-sg-at-feat-mc-fava-de/
Facebook :
https://www.facebook.com/events/651813798242965/?fref=ts

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/10616207_858754200802586_7317438879319585364_n.jpg?oh=456a6c8cd0e1511d0bf7b3cc272fb78f&oe=54C2B7D0&__gda__=1421565882_8db0796f970f8db7a3169dc8d743d5cc

JANKAB
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.