Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


MIMOŘÁDNÁ AKCE ŘÍJEN-LISTOPAD 2014 - 2-měsíční program, který vám zpříjemní podzimní období

Studio Cesta ke změně pro vás připravilo 2-měsíční program, který vám zpříjemní podzimní období a pomůže vám dostat se do kondice a být v psychické pohodě. Pokud máte pocit, že přišel ten správný čas na změnu, pomůžeme vám ujasnit si, jak se vhodněji stravovat, začít s pohybem, naučit se relaxovat a dozvědět se něco více o svém těle.

Terapeuti Studia Cesta ke změně vám v balíčku služeb nabízí:

- 3x analýzu tělesného složení na BIA přístroji Tanita, abyste zjistili, jak na tom aktuálně je vaše tělo. A v průběhu programu sledovali své výsledky;
- 3x 60-minutovou konzultace s výživovou poradkyní, kde můžete zhodnotit stávající životní styl, stravovací návyky, sportovní aktivity a nalézt společně cestu k lepšímu;
- 1 týdenní jídelníček na míru přesně vám i ročnímu období;
- 1 ukázkovou 90-minutovou lekci hatha jógy pro začátečníky se zkušenou lektorkou;
- Voucher na 2-hodinový kurz zdravého vaření se Zuzanou Komůrkovou nebo jednu 60-minutovou terapii dle vlastního výběru (Manuální lymfodrenáž, ochutnávka kraniosakrální terapie, ochutnávka Duhového systému, masáž Shiatsu nebo analýza kapky krve Darkfield mikroskopem)

TERMÍNY KONZULTACÍ A TERAPIÍ dle vašich časových možností – i ve večerních hodinách a o víkendu.
    
To vše za mimořádně zvýhodněnou cenu 2500,- Kč.
Možno zakoupit i formou dárkového voucheru. Podmínkou je využití služeb do konce roku 2014, nebo dle dohody. 

Věříme, že každý člověk je originál a každému vyhovuje něco jiného, proto ke každému klientovi přistupujeme naprosto individuálně. Naším cílem je, abyste pocítili pozitivní změnu, byli zdraví, v pohodě, plní energie a měli se rádi.

Objednat program můžete prostřednictvím formuláře nebo si přímo dohodněte termín konzultace u vybrané výživové poradkyně.


CESTAKEZMENE
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.