Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


Dva týdny v pustině národního parku Hardangervidda a k tomu daleká a nízkonákladová cesta vlaky a loděmi tam a zase zpět....

Cestopisnou projekci z pravidelného cyklu „Pouští i pralesem“ předvede cestovatel a přední český stereofotograf Matěj Boháč.

Dva týdny v pustině národního parku Hardangervidda a k tomu daleká a nízkonákladová cesta vlaky a loděmi tam a zase zpět. Mimo několika zajímavých měst po cestě nás čekají především nedozírné a pusté hory, ve kterých si náležitě užijeme vrtochy severského počasí, jaké tu mívají na samém konci léta. Na projekci stereofotografií si přineste teplé a nepromokavé oblečení a železnou zásobu jídla :-)

více informací naleznete ZDE.

Profesionální cestopisné projekce v podání nejlepších přednášejících, fotografů a vypravěčů se v čajovně Dharmasala konají každý čtvrtek od 19:30. Kromě zábavného komentáře obvykle obsahují i různé slideshow s hudbou dané země. Kompletní program ZDE.

Vstupné dobrovolné. Projekce začíná v 19:30.

Prosíme rezervujte se na akci předem, kapacita místnosti je omezena a při jejím překročení dostanou přednost hosté s platnou rezervací. Rezervaci si můžete vytvořit ZDE.

DHARMASALA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.