Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


Kavkazská země, na níž dohlíží bájný Ararat je známá příjemnými obyvateli, svébytnou kulturou a stovkami zachovalých klášterů....

Cestopisnou projekci z pravidelného cyklu „Pouští i pralesem“ předvede zkušený přednášející, cestovatel a biolog Lukáš Synek.

Hornatá země v pásmu Malého Kavkazu, na níž dohlíží bájný Ararat, symbol všech Arménů, je známá svými příjemnými obyvateli a svébytnou kulturou. Stovky zachovalých klášterů jasně dokládají, která země jako první přijala křesťanství za své státní náboženství. Podíváme se na prehistorický „arménský Stonehenge“, obrovské pohřebiště Noratus, dramatický kaňon řeky Arpa, k pevnosti Amberd svazích hory Aragats a přejdeme zasněžené sopečné pohoří Geghama. Jaké bylo setkání s jezídy – „vyznavači ďábla“? Jak se řídí Lada Niva? Který arménský koňak je nejlepší? Dozvíte se na audio-vizuální projekci Lukáše Synka.

více informací se dozvíte ZDE.

Vstupné dobrovolné. Projekce začíná v 19:30.

Prosíme rezervujte se na akci předem, kapacita místnosti je omezena a při jejím překročení dostanou přednost hosté s platnou rezervací. Rezervaci si můžete vytvořit ZDE:

DHARMASALA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.