Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


Cestopisnou projekci z pravidelného cyklu „Pouští i pralesem“ předvede fotograf, biolog a cestovatel Petr Juračka.

Cestopisnou projekci z pravidelného cyklu „Pouští i pralesem“ předvede fotograf, biolog a cestovatel Petr Juračka.

Čtyři blázni se vydali poznat jedno z nejtajemnějších jezer světa, s nafukovacími loděmi, se sítěmi na lov vodních breberek a hlavně se spoustou touhy prožít nějaké to krásné dobrodružství. Projeli tak po svých dosud neobydlené severní břehy jezera, poznali nedaleké ledovcové jezero Frolicha, bloudili v neprostupné sibiřské tajze, čelili majestátním vlnám a vůbec mají o čem povídat. Promítat a vyprávět bude Petr Jan Juračka, profesionální fotograf a postgraduální student (Přírodovědecká fakulta UK v Praze, Zoo Praha). Se svými fotografiemi z Bajkalu získal čestné uznání na prestižní mezinárodní soutěži International Photography Awards 2011 (USA), druhé místo v soutěži Jsem NIKON 2011 a titul Featured Photographer na sledovaném serveru fotopedia.com.

Profesionální cestopisné projekce v podání nejlepších přednášejících, fotografů a vypravěčů se v čajovně Dharmasala konají každý čtvrtek od 19:30. Kromě zábavného komentáře obvykle obsahují i různé slideshow s hudbou dané země. Kompletní podzimní program ZDE:

http://www.dharmasala.cz/wp/pousti-i-pralesem-novy-program-pravidelnych-cestopisnych-projekci/

Vstupné dobrovolné.

Prosíme rezervujte se na akci předem, kapacita místnosti je omezena a při jejím překročení dostanou přednost hosté s platnou rezervací. Rezervaci si můžete vytvořit ZDE:

https://docs.google.com/forms/d/1LtfqEzrjCE6Y76TfantQrKdxXQhRgq6kSi6mzdS7yx0/edit

DHARMASALA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.