Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

6 uživatelů půjde

hledání


Podíváme se na nejzajímavější místa Jordánska, vyzkoušíme Mrtvé moře a skrz nedobytnou izraelsko-palestinskou zeď půjdem spolu do Betléma...

Cestopisnou projekci z pravidelného cyklu „Pouští i pralesem“ předvede zkušený přednášející, cestovatel a biolog Lukáš Synek.

Svatá země bývala prvořadou turistickou destinací již středověkých cestovních kanceláří. Jeruzalém, křižovatka tří světových náboženství, přitahoval obyčejné poutníky i velké dobyvatele po celá staletí. Končila zde Kadidlová stezka. Jaké nástrahy přináší cestování po tomto odjakživa neklidném kraji, navíc s chlapečkem a miminkem? Jak vstoupit do Izraele s razítky arabských nepřátel v pase?

Podíváme se na nejzajímavější místa Jordánska, vyzkoušíme Mrtvé moře a skrz nedobytnou izraelsko-palestinskou zeď půjdem spolu do Betléma a k odlehlému klášteru Mar Saba či do údolí Kelt na území Palestiny. Zlatým hřebem bude nevyzpytatelný křížový průvod na Velký pátek v Jeruzalémě.

Profesionální cestopisné projekce v podání nejlepších přednášejících, fotografů a vypravěčů se v čajovně Dharmasala konají každý čtvrtek od 19:30. Kromě zábavného komentáře obvykle obsahují i různé slideshow s hudbou dané země.

Kompletní podzimní PROGRAM zde.

Vstupné dobrovolné.

Prosíme rezervujte se na akci předem, kapacita místnosti je omezena a při jejím překročení dostanou přednost hosté s platnou rezervací. Rezervaci si můžete vytvořit ZDE.

DHARMASALA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.