Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


Milí přátelé, s radostí vás zveme na slavnostní otevření Školy 21. století, v neděli 28.9. od 18 v ZŠ Praha 7, Strossmayerovo nám. 4. www.skola21.com

Co vás během večera čeká?
Vzájemně se seznámíme - lektoři, přihlášení a potenciální studenti. Těší se na vás členové našeho týmu: Jan Burian, Marc Fernández Goméz, Filip Gundlach, Jaroslav Kalous, Pavel Kraemer, Jan Kysela, Markéta Mazlová a Ranjan Rampal.
Lektoři vám podrobně představí náplň kurzů a zároveň vysvětlí, jak jsou jednotlivé kurzy provázané.

A potom?
O dalším pokračování večera si můžete rozhodnout sami!
Máme pro vás připravené tři varianty - která z nich se uskuteční, záleží jen na vás. Nechte se překvapit!

Po celý večer nás bude doprovázet ukrajinská kapela "Rozmluva srdcí". Bude zpívat lidové a autorské bardské písně za doprovodu kytary, flétny a perkuse!

Ve 20:30 se přesuneme do Café Jedna ve Veletržním paláci, kde budeme pokračovat v načatých rozhovorech a příjemné zábavě.

Informace ke Škole 21:
Během září jsme se setkávali se zájemci o školu. Na základě vašeho zájmu jsme sestavili rozvrh, který můžete prozkoumat na nově vytvořených stránkách www.skola21.com.

Příští týden začínají kurzy, na které je potřeba se přihlásit již nyní. První týden je zdarma a slouží k bližšímu seznámení s kurzy. Až poté se můžete definitivně rozhodnout, ve kterých kurzech chcete pokračovat.

Těšíme se na vás!
Tým Školy 21

CAVE
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.