Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


Alfonz Mergell přichází z Hlubokého Lesmíru. (Merge ll) = Spojení druhého typu naladěné na hudbu sfér. Koncerty Alfonze Mergella funkčně zapojují posl

Alfonz Mergell přichází z Hlubokého Lesmíru. (Merge ll) = Spojení druhého typu naladěné na hudbu sfér. Koncerty Alfonze Mergella funkčně zapojují posluchače do zrcadlického poznání sebe sama. Jde o hudbu, jde o existenci, jde o setkání. Alfonz Mergell Vás naladí, poskytne Vám vhled do hlubších sfér a ponese Vás na bezstarostných křídlech vlny BrightSide v jejíž čele je právě AM. Zvukově se kapela blíží Britskému indie-rocku a Britpopu. Můžete si vychutnat koncertní show "Hyperreactive" v jemném akustickém podání i v plné verzi s jevištní instalací a projekcemi.
GeorgesLoup - Na mnoha frontách vybojovává umění své téměř marné bitvy. Od roku 2004 GeorgesLoup ohýbá prsty zvuk kytary, slyšen skrze a díky kapelám S.O.P., Skampararas, Sněženka a Machři, the Squeezers a Canadian Cocaine Party. Stejně tak jako vlastní malby i muzikální výpověď začíná roku 2009, pod vlivem sonických experimentů, folku, punku i rocku, britské kytarovky, světové i národní alternativy a v posledku narušen metalem a deathcorem. Potíže v dnešní společnosti, generace Z, standardizované angažmá lásky a místo Ženy v životě muže popisuje GeorgesLoup “posvým” v hudbě, jež uslyšíte.


www.stredniformat.ccz

TENZO
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.