Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


Přijďte si vzájemně sdělit své zkušenosti s půsty a detoxikací těla, nebo si poslechnout, jak na to, pokud podzimní půst plánujete.

Chystáme se v říjnu opět na týdenní půst a rády bychom se podělily o naše zkušenosti a vyslechly si ty vaše. Povíme si o různým možnostech očisty a půstů, o jejich délce, vhodnosti, o tom, co můžete očekávat a hlavně tom, proč je taková očista pro tělo přínosná.

V říjnu bychom navázaly na toto povídání společným týdenním půstem za podpory naší a homeopatky Jolany Bielikové. Rády bychom ve skupině zájemců sledovaly stav před půstem, v jeho průběhu, těsně po půstu a nějaký čas po něm.

Orientační obsah diskuse:

- Možnosti a druhy půstů                               
- Vhodná délka trvání půstu
- Co můžete čekat, že se bude dít
- Jak řešit případné problémy
- Homeopatická podpora
- Další doprovodné očistné techniky a pohyb v průběhu půstu
- Důležitost dodržení návratového období a co jíst po půstu
- Představení metody analýzy kapky krve Darkfield mikroskopem
- Analýza tělesného složení na BIA přístroji Tanita
- Volná diskuse nad polévkou a kváskovým chlebem
- Individuální analýza kapky krve Darkfield mikroskopem

Cena účasti na setkání je symbolická 100,- Kč.
V ceně jsou nápoje, občerstvení a ANALÝZA TĚLESNÉHO SLOŽENÍ NA BIA PŘÍSTROJI TANITA, protože je dobré vědět, jak je na tom aktuálně vaše tělo, kolik máte v těle svalů, tuku, vody, jak jste na tom s minerály a metabolismem.

Máte mimořádnou možnost si předem dohodnout ANALÝZU KAPKY KRVE DARKFIELD MIKROSKOPEM ZA AKČNÍ CENU POUZE PRO TUTO AKCI: 400,- Kč!

Tato vysoce nadstandardní mikroskopická metoda umožnuje vidět všechny komponenty v krvi a poskytuje tak celkový obraz o momentálním zdravotním stavu. Pozorovat můžeme jevy a komponenty, které nejsou sledovány při běžném vyšetření krve v lékařských ordinacích a laboratořích. Přesto toto vyšetření nelze brát jako náhradu lékařského vyšetření krve, ale jako jeho skvělý doplněk.Darkfield mikroskopie je velmi přínosná i pro prevenci chorob. Díky této metodě vidíme potenciálně nebezpečné jevy v krvi v raném stádiu, mnohem dříve, než se objeví příznaky. Dokonce takzvaně „zdraví“ lidé mohou mít nezdravý obraz krve a ten, pokud se nespraví, může časem vést ke zdravotním problémům. Je až neuvěřitelné, co všechno lze v Darkfield mikroskopu vidět a zjistit.
Více se dozvíte na : www.kapkanaturopatie.cz

Místo na setkání a individuální test kapky krve si můžete rezervovat do 25. 9. prostřednictvím formuláře nebo na info@vyzivoukezmene.cz / tel: 605 500 598.

Setkání povedou: Zuzana Komůrková, Daniela Poláchová a Jolana Bieliková

CESTAKEZMENE
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.