Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

12 uživatelů půjde

hledání


Bring Back The Vibes: Rise up like a Phoenix!

Reggae party v Klubu Buben, kterou pro vás pořádají Peeni Walli & FMP.

Bring Back the Vibes je zpátky! Ale časy se mění, takže se tenhle reggae mejdan, který pro vás společně připravují FMP a Peeni Walli, vrací s novým konceptem. Necelý týden poté, co se oba soundy nemilosrdně utkají na soundclashi v Crossu, jeden z nich povstane z popela... A z téhož pomyslného popela, tak jako mytický Fénix, povstanou v pátek 17. října taky večírky pod hlavičkou BBTV (které si pamatujete z roku 2013 ve vinohradském HooDoo).

Takže co vás ten večer čeká? V první řadě jsme se rozhodli změnit místo konání, kterým od teď bude útulný Klub Buben v Myslíkově ulici na pražském Novém městě. A protože jde o prostor, jehož dramaturgie sleduje určité hudební proudy, proměnili jsme i koncept BBTV tak, aby do nich líp pasoval. Počítače a kontrolery necháváme doma, hrát se bude jenom z vinylových desek, a to hlavně ska, rocksteady, roots reggae, rub-a-dub, digital a raný dancehall. Prime time krátce po půlnoci bude navíc patřit hostu za mikrofonem a vy si můžete být jisti, že Peeni Walli Crew a Forward March Posse pro vás budou pokaždý vybírat jen z toho nejlepšího.

První desku pokládáme na gramofon ve 22:00 a hraje se až do rána. Na vstupu se bude vybírat 50 Kč.

http://www.peppa.biz // http://www.peeni-walli.org // http://www.klubbuben.czFB EVENT: https://www.facebook.com/events/522831257861217/

WYNDMYLL_238
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
WYNDMYLL_238 --- 7:46:40 20.10.2014
Děkujeme všem, kdo v pátek dorazili - s klubem jednáme o dalším datu. Ovšem reggae a dancehall akce tam pořádají i naši bráchové Selecta Rolandblow a Ras Dread aka Nuff'n'Ruff, takže v Bubnu máte jamajské rytmy každý měsíc!
Zatím to vypadá, že budeme mít datum v únoru. Více informací přineseme co nejdříve.

Anthony Johnson - Dancehall Vibes
http://www.youtube.com/watch?v=M6OomlN9Tfg
WYNDMYLL_238 --- 18:36:31 15.10.2014
pokud jste v Bubnu zatím nebyli, tohle je přesně pro vás!

Bring Back The Vibes! @ Klub Buben // 17. 10. 2014
https://www.youtube.com/watch?v=5t5QGSw7qRM