Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

3 uživatelé půjde

hledání


Rádi bychom vás pozvali na tento kurz, který se uskuteční v sobotu 27.9. od 13 do 19 hod. v pohodlné tělocvičně na Vyšehradě. Cílem tohoto kurzu je předat vám ucelený přehled o Tantře a józe, o metodách kultivace energie Šiva a Šakti, o pravoruké a levoruké Tantře, o zdravém životním stylu, vyladění vztahu mezi ženou a mužem a jógovém a tantrickém cvičení.

Tento kurz není kontaktní, tj. nebudou na něm prováděny tantrické masáže ani jiné kontaktní techniky, takže nemusíte mít žádné obavy. Je určen pro úplné začátečníky a mírně pokročilé. Je koncipován jako vhodný úvod do této problematiky pro ty, kteří se jí zatím příliš nezabývali.

Vzhledem k tomu, že musíme zaplatit pronájem zkušebny bude vybírán příspěvek na náklady. Ten byl stanoven na 700 Kč na účastníka, pokud ale přinesete letáček nebo tuto pozvánku vytištěnou, cena bude pro vás 500 Kč. V této ceně jsou zahrnuté také tištěné materiály, které dostanou všichni účastníci.

S sebou si vezměte jogamatku, karimatku nebo deku, propisku na psaní poznámek a svačinu.

Takže neváhejte a napište se na tuto událost, počet účastníků je omezen a místo v kurzu si zajistíte jenom tak, že se na ní zapíšete ještě dnes. Tedy jinými slovy jenom ten, kdo se zapíše na tuto událost bude mít garantované místo na kurzu. Můžete na ní také pozvat své přátele tak, že jim pošlete adresu této události: https://www.nyx.cz/index.php?l=events;l2=5;id=25738

Budeme se na vás těšit! :)

ALEF
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.