Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

3 uživatelé půjde

hledání


Lítáte kolem svých dětí jako hadr na holi?

Zachází s vámi šéf jako s kusem hadru?

Máte problém s tím, že jste často na hadry?


Spílá-li Vám partnerka do hadrníků, jednoduše své oblečení vyřaďte ze šatníku. Půjdete-li jí příkladem, třeba zapátrá v nacpané skříni i ona a pak můžete oba za odměnu vyrazit do A studia Rubín na něco malého k snědku, voňavou kávu či dvojku červeného… kde se těch hadrů už jednou provždy zbavíte a ještě uděláte dobrý skutek!

Srdečně Vás opět zveme na akci Daruj hadry – charitativní bazar s oblečením.
V neděli 28. 9. 2014 od 15 hod v A studiu Rubín.

Přineste nám vyřazené svršky (dámské, pánské či dětské oděvy, kabelky či šperky) a pozvěte všechny své přátele, tetu Bětu nebo toho fešáka ze včerejšího večírku.

Všichni darující budou zařazeni do nedělní tomboly. A vyhrát můžete opravdu pěkné ceny – party balíček od dobraoslava.cz, ručně šitou tašku ze smateria.cz, reflexní přívěsky glimmis.cz a mnoho dalších hodnotných cen.

Darované hadry budeme prodávat a výtěžek věnujeme organizaci Lata, která je pražskou neziskovou organizací pomáhající ohroženým dětem, mladým lidem a jejich rodinám v Praze a Středočeském kraji.

Více na www.lata.cz

Příjem oblečení v kavárně A studia Rubín od pondělí 22. 9. 2014 v otevírací době kavárny nebo pak v sobotu 27. 9. 2014 od 17 do 20 hod. No, a když ani to nestihnete, tak nám ty hadříky přineste v neděli dopoledne, mezi 9 a 11 hod.

Pokud máte doma malé raubíře, které by neměl kdo hlídat, připravili jsme pro ně dětský koutek i s paní na hlídání. O Váš hladový žaludek či vyprahlé hrdlo se s radostí také postaráme. Čeká Vás příjemná atmosféra originálního divadelního baru s hudebním podkresem (hlavně tedy hadr-rock) a živým hudebním vystoupením – od 19 hodin koncert Audio Attaché.

Kontakt: darujhadry@gmail.com, popř. volat naše hlavní hadrnice Terku: +420 606 305 414 či Markétu: +420 608 568 334.

Rádi bychom Vás požádali, zda byste mohli oblečení, které chcete darovat, přinést vyprané a pokud možno vcelku, s knoflíky a bez děr. A když se Vám bude chtít, můžete ho tu a tam pohladit žehličkou, než k nám vyrazíte. Prostě ať jsou to parádní hadry.

Předem děkujeme!

Těšíme se na Vás!

MARCI
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.