Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

3 uživatelé půjde

hledání


elektro/industrial/noise/grind párty

BBYB
tekno / cyber grind / Ostrava
Špunty do uší nepomůžou BBYB jsou zpět. Kapela vznikla v roce 2001 a propracovala se přes goregrind, speedcore k nynějšímu stylu míchajícím především tekno s grindcorem. Za těch pár let na scéně si dokázali vybudovat slušnou škálu fandů napříč subkulturami. Pozor kdo ještě nezaregistroval 2013 vyšlo nové album „Stavebnice reality“ čekuj zde:
http://babayaba.bandcamp.com/
http://bandzone.cz/bbyb
https://www.youtube.com/watch?v=DGQZ_qdmrpI
https://www.youtube.com/watch?v=UrYsfGaoO6k

SCHWARZPRIOR
dark wave / electronic / alternative / Ostrava
Hudební projekt Schwarzprior vznik v roce 2009 v Ostravě na půdě tamnější Fakulty umění jako poslední stádium metamorfózy uměleckých činnosti trojice Tomáš Motal, Edgar Schwarz a Radek Pléha. Schwarzprior v sobě pojí hudbu s vizualitou, která tvoří neoddělitelnou složku jejich vystoupení, Vj Radek hledá inspiraci v počítačových hrách a psychadelických výjevech experimentální grafické scény. Celé vystoupení spolu s energickým frontmanem Thom Kopfem je náhled do pootevřeného okna temných prožitků dnešní reality. Schwarzprior se hlásí k odkazu EBM a gotické scény. Jejich hudba se stačila mihnout ve dvou krátkometrážních filmech, několika žebříčcích a knize Zde jsou psi. V současné době připravují své debutové album.
http://schwarzprior.bandcamp.com/

EINE STUNDE MERZBAUTEN
noise / industrial Bechyně
Industrial Noise revival 666 v podání Radka Kopela (Napalmed)
Revival kapela věnující se kopírování skladeb nejznámějších umělců vymezených styly industrial a noise. V našich končinách je to třeba již neexistující Napalmed, v evropském rozměru například Einstürzende Neubauten, při pohledu gobálním pak Merzbow. Samozřejmě se neštítíme ani původní tvorby popovějších umělců typu DG 307, atp.
http://bandzone.cz/merzbauten

WOLF TRAP
electro / rock´n´roll / country / synth
Mix rock‘n’rollu, post-punku a elektra z Ostravy.
http://bandzone.cz/wolftrap
http://wolftrapwolftrap.bandcamp.com/


Pivní bar azyl
Široká 302
Liberec
http://www.azyl-pivnibar.cz/

GRYFY
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.