Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


Bassproof warmup
12.9.2014
club Melodka, Brno
Djs.
Elwira, Nikisha, Vje, Domina, Mania, Casper

Start 21:00, vstup 60 / 80 kč.


Prázdniny jsou pryč, open airů už moc nezbývá a klubová sezóna nám pomalu začíná. Máme pro vás zaručený recept na překonání podzimní deprese – Bassproof Warm-up na Zbrojovku v podání sličných DJek.
Říjnový Bassproof na Zbrojovce bude opravdu ve velkém stylu. Proto jsme se rozhodli uspořádat zářijový warm-up, kam jsme pozvali výhradně dámy, které to s drumandbassem myslí opravdu vážně.
Zářným příkladem je zkušená redrumačka Vje – pořadatelka oblíbeného open airu Černvír, kterou je často slyšet jak v brněnských, tak v pražských klubech. Libuje si v liquidech svižnějšího ražení s výraznou melodií, ale nebojí se občas přimíchat i trochu ostřejší vál.
Neméně kvalitní hráčkou je Elwira z OMC. Za gramofony se poprvé postavila před více než deseti lety a od té doby rozduněla mnoho klubů nejen v České Republice, ale i Rakousku, Německu, Slovensku či Slovinsku. Její DJský um tomu odpovídá – neura a techstepy nikdo nezamíchá tak, jako Elwíra. Její silně osobitý styl nikdy neomrzí.
Další tvrďačkou, která se postaví za gramofony, je Nikisha z Frenbass Crew. Rodačka ze severní Moravy, která se s tím opravdu nepárá. Hraje opravdu tvrdě, potěšen bude ten, kdo rád drumandbass střižený teknem. Ne náhodou často hrává po boku Forbidden Society.
Z Prahy nás přijede navštívit Domina, členka LiquidDnBCrew a BasSistaz. Domina se jakožto milovnice jazzy liquid funků postará o zjemnění jinak velice přísného lajnapu.
Ostříleným Djkám symbolickou rukavici hází Mania. Rovněž milovnice neur a tvrďáren, která se relativně nedávno rozhodla vzít drumandbassovou scénu útokem. Možná jste ji slyšeli v jednom z brněnských klubů či na letních open airech. Určitě ale stojí za to přijít si ji poslechnout na Melodku.
K dámám se přidá a celou akci uzavře rezident Bassproofu Casper. Takže není proč váhat!

CASPERDJ
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
CASPERDJ --- 11:18:30 12.9.2014

Lineup:
21:00 - 22:30 Mania
22:30 - 24:00 Nikisha
24:00 - 01:30 Elwira
01:30 - 03:00 Domina
03:00 - 04:30 Vje
04:30 - ??:?? Casper