Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


POZOR ZMĚNA! Odteď do konce sezóny se budeme scházet přímo na cvičební louce na Vyšehradě pokaždé v 19,00 hod., tedy sraz na metru Vyšehrad odpadá! Pro ty kdo neví kde se cvičí, tady je mapa a návod jak se dostat na tu naší louku: http://jogapraha.eu/kde-se-cvici/.

Rádi bychom vás pozvali na 62. jógu na Vyšehradě, která se bude konat ve čtvrtek 4.9.2014. Sraz bude v 19 hod. přímo na cvičební louce. Cvičit se bude jednoduchá jóga pro začátečníky, ačkoliv pokročilí jsou také srdečně vítaní.

Už třetím rokem tyto hodiny předcvičuje Alef, učitel jógy a spisovatel, žijící v Thajsku a přijíždějící do Prahy na letní sezonu právě kvůli těmto cvičením. S sebou si vezměte hodně vrstev oblečení, protože večery jsou ještě chladné, dále nějakou jogamatku, karimatku, nebo jakoukoliv deku, kterou si můžete dát pod sebe, vodu a spoustu dobré nálady! Vezměte také svoje přátele, uděláme si příjemné cvičení venku v parku!

Pokud nejste v naší facebookové skupině, tak se do ní podívejte na detailnější info: http://www.facebook.com/groups/jogapraha/.

Technické pokyny a informace k cvičení najdete v textech "Otázky a odpovědi týkající se pravidelného cvičení jógy zadarmo v Praze", "Praktické pokyny pro cvičení jógy" a "10 nejlepsich vymluv proc neprijit ve ctvrtek na jogu zadarmo", které naleznete zde: https://www.facebook.com/alef.praha/notes.

ALEF
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.