Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


Veřejná schůzka k aktivitám na podporu Palestiny | An info meeting about activities in support of Palestine

English below

ISM Česká republika vás zve na veřejnou schůzku k aktivitám na podporu Palestiny, která se koná ve čtvrtek 28. srpna od 19:00 v café V lese v horní galerii (Krymská 12, Praha). Setkání je otevřeno všem zájemcům o dění na okupovaných územích a především těm, kdo by chtěli něco aktivně dělat.

Chcete-li něco aktivně dělat pro Palestinu, chcete-li se setkat s podobně naladěnými lidmi a chcete-li se podělit o vaše nápady, přijďte na schůzku anebo nás kontaktujte na emailu czech.ism@gmail.com.

Více informací: http://ism-czech.org/2014/08/27/pozvanka-schuzka-k-aktivitam-na-podporu-palestiny-ctvrtek-28-srpna-v-cafe-v-lese-krymska-12-praha/

---

English:

You are cordially invited to an info meeting about possible activities in support of Palestine. Whether you are an a activist or not, we would like to hear your ideas and how you could actively support the struggle for freedom and justice in Palestine. The event is organized by the local ISM (International Solidarity Movement) group and is open to everyone who cares for human rights and non-violent struggle in the Middle East.

When and where: Thursday 28th of August at 7PM at café V lese (Krymská 12, Prague).

Also feel free to write us your ideas at czech.ism@gmail.com. Thank you!

More info: http://ism-czech.org/2014/08/27/pozvanka-schuzka-k-aktivitam-na-podporu-palestiny-ctvrtek-28-srpna-v-cafe-v-lese-krymska-12-praha/

ALMONDBLOSSOM
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
NOEK --- 18:44:39 28.8.2014
by mě zajímalo, jak chcete vyřešit politiku hamasu?!