Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


AYS (Ger) /// WARBRAIN (Aus) //// Client. (Fr) + D

hardcore punk na sedmičce, + DUMPSTER DIVINGOVÝ VEGANSKÝ RAUT :)

AYS (Ger) /// WARBRAIN (Aus) //// Client. (Fr) + DUMPSTER DIVINGOVÝ VEGANSKÝ RAUT
NE/SUN 7.9.2014 – KLUB 007 STRAHOV – 19:00 – 200,-

AYS, nebo chcete-li raději AGAINST YOUR SOCIETY, jdou zase upustit trochu tý svý páry do Čech, ale ještě líp, do Prahy. A ještě líp, na kopec, takže na sedmičku. A s sebou mají dvě posily. Francouzskou hardcore sebranku CLIENT. a australský vetešníky WARBRAIN. Nepoklidná neděle může vypuknout.
A kdyžtak nejezte, jídla bude hodně. A veganskýho a pro všechny. Jak v syrové podobě, tak vařeného.

AYS – (hardcore/punk) – Wegberg / Německo
*********************************************************************************

Pro nás malý čecháčky známá kapela. Takřka sousedi, co to spolu mastěj už dvanáctým rokem.
Nelítostný, rychlý, energický. Punkový kořeny, syrovost. Uhrančivost, rychlostí otáček mixéru.
To už ani nejsou circle pity pod podiem, ale takřka bojiště. Jenže takový jiný, nehledáte tam nepřátele, jen tam máte spřízněný duše, který to cejtěj stejně jako vy.
Jak značí název tour, jedná se o jízku k zatím poslednímu EP s názvem Suburban Haze, který se dá charakterizovat jako jedenáctiminutovej úklid kulometem. Žádný slabý místa, ale palba už od prvního zaseknutí do strun. Tuhle kapelu, která dvakrát rozpálila i Fluff Fest, bereme jako jednu z evropských hardcore povinností, takže jsem zvědavej, jestli uvidíme více ve vzduchu nohy, než ruce.


WARBRAIN – (hardcore) – Melbourne / Austrálie
**********************************************************************************

Krásně zahranej hardcore načichlej 80‘ a 90‘ rokem. Lopaťácký starý thrasherský riffy a dřevitej zvuk, přesně takovej specifickej, jako maj devadesátkový hardcore kapely. Do podvědomí se nám dostali v roce 2012, kdy vydali úspěšný album „Void of Deceit“, který se nahrávalo u jednoho z největších zvukových nihilistických mágů a to v THE PIT STUDIO, který vlastní Taylor Young ( NAILS, TWITCHING TONGUES.). Nedávno vydanej novej singl „ No lock“ z připravovanýho sedmipalce s názvem The Pain of Rebirth je jako facka. A celý jejich show jsou jako facky. Takže tě to naživo totálně profackuje. Ale tobě to bude jedno, protože to ty chceš. A jestli máš rád kapely podobný Gravemaker, tak tu tvář nastavíš rád.

CLIENT. – (pop-punk/melodic-hardcore) – Celle / Německo
**********************************************************************************

Když o nějaký kapele toho nevíte hodně, nebo takřka nic. Těžko se to cucá z prstu. Client. jsou underground ze sklepních prostor, který hrajou řádně upravenej skate punk, lízlej melodickým hardcorem. Poměrně mlaďoši, který maj za sebou teprve dva počiny. A ten poslední s názvem I AM WELL, vydanej na podzim loňskýho roku, si můžeš pustit třeba na youtube, aby sis udělal obrázek sám. Určitě nebudeš zklamanej.


+ DUMPSTER DIVINGOVÝ VEGANSKÝ RAUT.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Delší dobu přemýšlím o plýtvání. A upřímně mě to sere.
Vždycky, když mám vyhodit něco, co jsem například nesnědl a je to opravdu už k nepožití, nebo něco co občas zapomenu, že skladuji v útrobách lednice, prožívám u toho úplný hamleťácký záchvaty a dělám všechno pro to, abych to nemusel vyhodit. Plíseň se dá odkrojit a nahnilost taky, kdyžtak vařený to je taky dobrý.
Další z problémů a to myslím globálně dopadající i na nás. Možná to bude tím, že moje velmi blízká osoba dělá prodavačku v jednom z potravinových řetězců, a vím hnedka z první ruky, kolik se toho zbytečně musí vyhodit a jak podniky špatně hospodaří se zbožím, které má nevyhovující prodejní kritéria.

Takže vlastně už to je asi 7 rok, kdy dostávám výslužku jídla, které se nemůžu vystavovat na prodejně, a proto je vystavováno v kontejnerech. Za ty roky jsem alespoň ušetřil docela dost podstatný výdaje za jídlo.
I kdybychom byli optimističtí a dali, že každý supermarket vyhodí denně 10 kg potravin, tak při počtu asi 700 supermarketů se dostaneme na zarážející číslo 7 000 kg. Jenom supermarkety vyhoděj třeba okolo 7 tun potravin denně. A teď si vemte, kolik toho můžou vyhodit hypermarkety ? V Česku jich je na 300! A to nebude jen deset kilo z každého.

A o to víc mě mrzí například fakt, když se na jatkách poráží skoro na třech směnách neskutečný množství těch, který nemaj právo žít, aby pak stejně skončili v kontejnerech. Jsou věznění, aby z nich lidé dostávali jejich produkty, které se stejně pak z části vyhodí.
Když jsem viděl, že už se karty obrací a lidé podporují takovýto způsob dávání jídla a nekoukají na nás jak na nějakou prohnilou rezavou popelnici, napadlo mě, že by se to mohlo osvědčit na akci.

Takže plán je jasný. Pár dní před akcí, každý den budeme s Jerrym vybírat popelnice po večerech, abychom ukořistili, co nejvíce dobrého jídla a pak následně mohli doma navařit, toho co nejvíce, aby bylo možné podávat po celý večer pro všechny. A to vše za dobrovolné příspěvky, které poputují kapele, jelikož jim taky nemůžeme nabídnout moc peněz, takže jim odevzádáme vše co se vydělá, až se zaplatí, náklady na koncert. (Jídlo, ubytování, prostory..)

A kdyby se našel někdo, kdo to vidí stejně a chtěl by taky přispět nějakým úlovkem, nebo se mu zachtělo jít do toho s námi, bude jedině vítán.

+ merch bazar – starý nošený trika a podobně, taky za dobrovolný příspěvky. Hrabák hadr, kdzbz se někdo chtěl zbavit starejch triček, může klidně dát (opět tam bude kasička na dobrovolný příspěvky).
Jo a v klubu se bude jíst a hrát, takže klasicky – sedmička nekuřácká. A to už od vstupu, kdo by chtěl jít na cigáro, hold musí si vyšlapat těch pár schodů :)


7.9.2014
200,-

TATTOOER69
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.