Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

15 uživatelů půjde

hledání


DJs: Inigo Kennedy (Asymmetric, Token /UK) Franke, Quickie, LamyCZ, Shimita, Andrew Matta vstup: 150/200 Pekelnej Bar, Praha

Zdravíme všechny fanoušky kvalitní elektronické muziky a zejména příznivce kvalitního techna. MY NAME IS TECHNO se po letní pauze vrací zpět na taneční parkety a to rovnou v plné síle.

Dne 14.11.2014 proběhne v klubu Pekelnej Bar na pražském Andělu další pokračování této oblíbené "underground" techno noci.

A i tentokrát jsem si pro vás nachystali opravdovou lahůdku.

Headlinerem tohoto dílu bude mistr zvuku, respektovaný techno producent, špičkový Dj a průkopník elektronické taneční scény. V dřívějších dobách u nás v Česku velmi oblíbený, autor dodnes nesmrtelných tracků a i v současnosti patří ke špičkovým producentům.
Je dobře známý svou prezicní technikou a zcela tvůrčí originalitou. Je majitelem legendárního labelu Asymmetric a Token. Vydával své tracky na všemožných labelech a projektech po celém světě. Jeho diskografie čítá neuvěřitelné množství vydané tvorby.
Na svém kontě má více jak 100 vydaných vinylů, CD a mp3. Můžete ho znát i pod pseudonymy Reducer a Tomito Satori. Ano, mnozí už tuší, že se jedná o britského producenta žijícího v Londýně a není to nikdo jiný než sám velký mistr INIGO KENNEDY.

Těšit se můžete i na kvalitní support českých DJs.

Dalším mistrem za gramcema, na kterého se můžete těšit, bude český techno matador, pořadatel legendárního festivalu Cosmic Trip, DJ, který si libuje ve vytříbeném experimental "TRESOR" techno zvuku, špičkově technicky vybavený DJ QUICKIE.

Následujícím vystupujícím bude oblíbený techno DJ, který už brázdí českou taneční scénu více jak 20 let, neúnavný party animal, propagátor ostrého a pořádného dark techna a stálice na naší techno scéně, DJ FRANKE.

Za mixem budete samozřejmě moci slyšet i severočeské duo, žijící v Praze, pořadatelé této akce, DJs ze seskupení TECHNO CONNECTION crew, neunávné propagátory poctivého techno zvuku z vinylů a to oblíbené techno duo LAMY CZ & SHIMITA.

Posledním, kdo uzavírá tento line-up bude DJ ANDREW MATTA, který už také brázdí českou taneční scénu pěknou řádku let. A my se na jeho rozehřívací setík už moc těšíme.

Zapomenout nesmíme také na WARM-UP party, kterou pomalu připravujeme a také na tradiční AFTERPARTY v ZOO Bar Prague v Salmovské ulici 6 u Karlova náměstí, která započně úderem 7h. A i zde očekávejte nabitý line-up. Více info o warm-upu a afteru již brzy. Jedna věc už je ted´ jistá, bude to pořádný mordor! :)

Zde také odpovědi na časté otázky. :)

Na akci bude samozřejmě posílený zvukový soundsystem. Prostor bude zcela vyklizen pro větší komfort a pohodlí tanečníků. Také peklíčko tématicky vyzdobíme dekoracemi a pořádně si pohrajeme i se světelným parkem a videoprojekcí. K dispozici bude samozřejmě také šatna. V případě, že se budete chtít řádně posilnit dobrým jídlem, můžete využít non-stop otevřenou restauraci Marjánka hned nad klubem.

Vstupné na akci bude od 20h - 23h 150Kč,-. Po 23h 200,- Kč.

Vstupenky je možné zakoupit pouze na místě v den konání akce.

Vstup na afterparty je ZDARMA.

Závěrem bychom vás chtěli všechny srdečně pozvat na tento mejdánek, který bude stát rozhodně za to. Dojděte si poslechnout, zatančit a podpořit mistra zvuku, který tu v Čechách už dlouhá léta nevystoupil a přitom neustále patří k DJské a producentské špičce, ale také samozřejmě české borce a užít si jedinečnou atmosféru a podpořit tak trochu "jiný" mejdan, kterých už je dnes poskrovnu..

Těšíme se na vás.

Techno Connection crew
__________________________________________
links:
http://www.discogs.com/artist/3055-Inigo-Kennedy
https://soundcloud.com/inigokennedy
http://www.asymmetric.co.uk/info.htm
http://www.inigokennedy.com/

LAMYCZ_84
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
TOOMUCH --- 1:37:11 13.11.2014
LINE-UP____________________________________
20.00-22.00 Andrew Matta, 22.00-23.30 LamyCZ, 23.30-01.00 Quickie, 01.00-03.30 INIGO KENNEDY (UK), 03.30-05.00 Shimita, 5.00-7.00 Franke
YARIN --- 16:12:00 12.11.2014
uz se vi, od kolika bude hrat kennedy?