Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

8 uživatelů půjde

hledání


Leon Kowalski & Ben Amit + special guests Raphael Kosmos & DJ Face @ Bajkazyl!

Další house/electro večírek v Bajkazylu u vody, tentokrát v sestavě Leon Kowalski & Ben Amit, Raphael Kosmos (Endless Illusion) a DJ Face (Radio 1)!

DJ Face hraje již od roku 1993. Začínal v malých podnicích v Praze. Jako dychtivý posluchač Radia 1 se setkal s Bélou Némeshegyim a brzy poté začal psát recenze pro jeho elektronický časopis Pařeniště pod přezdívkou Myclick. V roce 1999 rovněž přispívá s recenzemi nových desek do časopisu Tripmag a o rok později začíná jeho spolupráce s Techno.cz. Od roku 2004 ho můžete slyšet dvakrát týdně na internetovém rádiu Akropolis v pořadech Techno.cz a In Da Mix.
V této době je pro něj house stále číslem jedna, na přelomu let 2001 a 2002 se však setkává s kytaristou Lucasem Rossem a vzniká live projekt Face 2 Face, ve kterém se kombinují živé nástroje a vinyly. Face 2 face jste mohli slyšet jak v malých klubech, tak i na Sázava festu, Creamfields a v klubu Roxy.
Na začátku roku 2010 se kruh uzavírá a jeho velký sen se stává skutečností - se svými přáteli zahajují vysílání svého vlastního pořadu Fluffy Clouds s legendárním FlyBoyEda na Radiu 1.
V současnosti hraje DJ Face především nu disco, deep house, dubby house a minimal house, pravidelně jej můžete slyšet na akcích Unplugged na houseboatu U Bukanýra či v klubu 2. Patro s DJ Cubik v rámci akcí House 4 adults.

Raphael Kosmos je členem pražské mutlichannel formace Endless Illusion, která stojí za řadou zajímavých projektů. Jejich originální selekci housu a electra s duchem chicago housu a detroit techna můžete pravidelně slyšet v Crossu, Neustadtu či v klubu Wakata, díky Endless Illusion jste si mohli v Praze užít takové lahůdky jako byl Marsman, DJ TLR či IF. Endless Illusion také vysílají každé úterý od 22:00 na proslulém internetovém radiu Intergalactic FM.Pozor, v případě nepříznivého počasí se akce ruší!

BARE
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.