Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

11 uživatelů půjde

hledání


Blueklyn Stepazz crew & Music club KLUB Děčín
2 STAGES PRESENT 2 STAGES

Mainstage:
✦ MESSENJAH (Live)
DJ´s :
✦Chong X - / Man Recordings / - │CZE-Peru│
✦Babylon Rocker
✦GuLiMAN - / Blueklyn Stepazz /
✦MDFK - / TH3 Sound System /


Second Stage:
DJs :
Šaman - / Dub Colectiv crew /
Steizy - / Blueklyn Stepazz /
&
Young Selektazz

--------------------------------------------------------------

MESSENJAH

http://messenjah.cz/

K nejvýraznějším osobnostem české reggaescény se řadí MC MessenJah. Jako jeden z mála staví na síle poselství. Politicky angažova- né, spiritualitou dotknuté texty zaplnily prázdné místo českého reggae. V provopočátcích otevíral show pro zpěváka U–Ceeho (2009). Nedlouho poté začal být zván na vystoupení s Waddup Sound, selectorem Boldrikem, Jah Atom Sound, posléze i se slezkými Wicked Sound, nebo selectorem Ecstaticem z Krkonoš. MesseJah nahrává i ve studiu Majora Pirata, či DJe Damalistika ("Ostravo Opavo"), ale své nejzásadnější písně vytvořil ve spolupráci s Coco Jammin Production. Po příspěvcích na Sklizeň 2011 ("Ganja Je Lék", "Pašíci", "Break the Scheme") se v roce 2012 tempo zrychlilo - song "Reovoluce", pak společný trojsigl s Mr. Cocomanem "Vítejte" ("Stopaři", "Zbavit Nudy"), ale podzimní období patří už SKLIZNI 2012 ("Není mi jedno", "Pravda Vítězí")! Protože se ale všechny věci na Sklizeň ani nevejdou tak to vypadá, že další stanice má jméno "Sólo Album"...

„MILUJU ŽIVOT a tak bych chtěl všechny duše ZBAVIT NUDY! Nebudem jen loutky a STOPAŘI v našich životech – chceme si osudy řídit sami – ŽÁDNÁ ANARCHIE, ale přímá demokracie. NENÍ MI totiž JEDNO, že nám tu vládnou PAŠÍCI, co kradou do jednoho! Ještě že GANJA JE LÉK! Je potřeba nenásilná REVOLUCE, na kterou sice NESPĚCHEJ, ale buď připravenej, protože všichni SVOBODOMYSLNÝ LIDI cítí, že PRAVDA VÍTĚZÍ! We come to BREAK THE SCHEME... Brzy nastane BOD ZLOMU – tak BOJUJ DÁL za nás i ZA NAŠE DĚTI !“

---------------------------------------------------------------------------
Chong-X

https://soundcloud.com/chong-x

Dj / Producer / Remixer
MAN RECORDINGS / LAMAt rec. /
LATINO RESISTE
One of the most interesting up and coming producers now is the Czech native operating in Peru under Chong-X.
Chong-X has started with his own music production in the early days of 1996 in ragga - jungle style. (@chongx ) That led him in 2000 to now nonexistent Aphrikka sound system, where he became regular performer, most often in tandem with DJ Mad4ce. His production on the Czech scene gained fame mainly through his novel remixes, many riddims and by the original dubstep or variations of classical Jamaican standards.
In 2005, the Aphrikka sound system transformed into Roots 'n' Future collective, with which Chong-X continued his successful live performances. A few years ago, his interested began moving towards the Tropical, Global Bass and just recently to Moombahton, integrating both into its production, and into his DJ set.
In 2010, along with his equally talented fellow producer @don-pedropoulos based digital label, Lamat Records, which focuses on the fusion of local traditional genre with the current sound of European dance floors - Global Bass, Tropical, Moombahton. The first feat of the label appeared in the April 2011 split E.P. titled "Hulk Attack" on two tracks from both producers.
- Toritos EP
- Ville (With @caballo)
- Danza Del Fuego EP
- Vinyl - UNITY Remix
- Vinyl - Tudo Vira Danca Remix
- Rumba remix (MAN RECORDINGS)
- Gal U Good (remix) (MAN RECORDINGS)
- Piano Loco (remix) (MAN RECORDINGS)
And other recordings are due soon.
Thanks for all the support.
Booking Inquires : Please Contact BQ
booking@bqproductions.co.uk
-------------------------------------------------------------------------
DJ Babylon Rocker (Praggatronik)
Styly: reggae

BABYLON ROCKER a.k.a DJ B.ROCKA hraje asi od roku 1998. Na začátku ho zásadně ovlivnil legendární pražský dj A.L.I. a.k.a. 2REC (r.i.p.).
B. Rocka mixuje hlavně reggae, ragga, hiphop, občas také r&b, soca, dub, pop a třeba i reggaeton. V poslední době navíc dubstep, tropical, bassline a uk funky, b-more nebo kuduro.
V roce 2000 rozjel projekt BINGI DEM KRU-team, za který v různou doby hráli djs PapaPot, Lionhead, Scareface, Mr.Anděl a Supafly. Spolu propagovali reggae v ČR kde se dalo.
Časem se tahle krů odebrala na zasloužený odpočinek do síně slávy a koncem roku 2006 vstoupila na scénu nová parta: PRAGGATRONIK (B.Rocka, Papa Pot , Merjin a.k.a Chopsky Sound, Angry Mad Tongan a Professor Smoka), která se prezentuje především vlastní sérií mejdanů: dřive PRAGGA BASH a od roku 2008 PRAGGA! RAGGA! - dvakrát měsíčně v pražském klubu Chapeau Rouge - kam zvou djs a soundy z ČR i ze zahraničí.
Jeho další projekt se jmenoval SHOWSTAARZZZ –ultimátní párty kombo právě s dj A.L.I. -legendárním a ve své době asi nejdéle hrajícím hiphopovým dj-em u nás. V jejich setech jste mohli slyšet hodně stylů muziky v Rockerově non-stop mixu a k tomu Aliho scratche, cuty, juggling a další turtnablový fígle…
Rocker hraje na gramofony i v etno-punkové kapele Nyabinghi Warriors a v electro-reggae bandu Dub-O-Net (CD Fly Away - 2009). Je také backing-dj dvojice kterou tvoří mladá a talentovaná zpěvačky Missy M a košický rapper, dj a producent, který žije v exilu v Praze a který je známý jako Major Pirate.
Rocker v roli promotéra organizoval akce jako 45 CLASH (20003-07), Mic Style Contest / Mic Control (2005-07) a DancehallQueen (2003-07) a podílel se na akcích: Reggaemeeting festival, Real Beat festival, R.E.S. Žízníkov, Let It Roll a pár dalších...
Rocker hrál na parties v Čechách, na Slovensku, v Polsku, Rakousku, Německu, Belgii, Francii a Anglii.
_____________________________________________________________________________________________________________________________
90Kč do 23h a od 23h 120 Kč

GULIBASS23
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
GULIBASS23 --- 15:18:00 3.11.2014
DÍKY VŠEM !!!!