Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

6 uživatelů půjde

hledání


Třídenní divadelní přehlídka úspěšných představení regionálních divadel a spolků s doprovodným hudebním programem a autorským čtením.

Máte-li chuť na divadlo, hudbu či autorské čtení, zapište si do svých kalendářů termín 5. - 7. září 2014, Samoděj o.s. a Divadlo Černý Petr pro vás připravuje další v pořadí již 6. ročník festivalu Divadelní Brandýs.

Malým bonusem těsně před zahájením bude v pátek 5. 9. 2014 od 18.00 vernisáž výstavy fotografií ochotnického divadla v Brandýse nad Labem.

Páteční festivalový program začíná od 19.30 vystoupením pražského Divadla Amadeus s představením "Tlačítko".

Sobotní program začíná od 15.00 hodin autorským čtením Jirky Zradičky a jeho přátel, pokračuje komedií "Každý s každým" DS Maškara z Prahy a dále autorskou koláží Františka D. Skořepy "Kdo jste, pane Shakespeare?" DS Samodiv, ve které i klasikou nepolíbený divák pozná klíčové scény her známeho anglického dramatika. V časech mezi představeními se můžete občerstvit nejen doplněním drinků, ale také poslechem živé hudby. Osmá hodina patří improvizaci pražského souboru IMPROvariace a na závěr si můžete užít poslech i tanec při hudební after party s Hard to Frame, kteří se úspěšně pokouší kombinovat klasický jazz s elektronickými žánry.

Nedělní program je již tradičně věnován pohádkám. Divadlo Pohádka z Prahy uvede pásmo pohádek pro nejmenší "Tři pohádky s písničkou", brněnské Divadlo Jarka Lokose přiveze svůj pohádkový kabaret "Jak se zpívá pohádka" a celý festival ukončí Matouš z Ratají nad sázavskou pohádkou "O princezně, která snášela zlatá vejce".

Přesný program sledujte na http://www.divadelnibrandys.cz/.

SKRITKA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.