Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

28 uživatelů půjde

hledání


lineup:
SHAGGY (jam), JIMMY CLIFF (jam), THE SKATALITES (jam), DUB FX (au), COLLIE BUDDZ (bm), KRS-ONE (usa), CHRONIXX & ZINC FENCE REDEMPTION (jam), JUNIOR KELLY (jam), JAH 9 (jam), DUBTONIC KRU (jam), GENTLEMAN'S DUB CLUB (uk), WARD 21 (jam), DADDY FREDDY (jam) JAH SUN (usa), RAPHAEL (it), LION D (it), BIZZARRI SOUND (it), ADDIS PABLO (jam), SUNS OF DUB (jam), MUNGO'S HIFI (uk), YT (uk), TAIWAN MC (fr), RIDDIM TUFFA (uk/sk), DIRTY DUBSTERS & 2NICE (uk), IRATION STEPPAS & DANMAN (uk), DJ K (can), J BOSTRON (uk), VEC & ŠKRUPO (sk), BOYBAND (sk), TONO S. & BEYUZ (sk), BEKIM (sk), JAMES COLE (cz), ROCCAFLEXXX (cz), ...

lineup sa bude priebežne dopĺňať / more names to be added soon

www.uprising.sk

MARSELKA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
AMINA --- 21:48:50 21.8.2014
Máme zítra jedno volné místo v autě, odjezd kolem druhé z Prahy. Kdyby měl někdo zájem tak do zpráv.
MARSELKA --- 10:28:59 15.8.2014
PROGRAM UPRISING REGGAE FESTIVAL 2014

MAIN STAGE
Štvrtok / Thursday 21.8.

18:00 - 19:00 - CORNERSTONE ROOTS
19:30 - 20:30 - MEDIAL BANANA
21:00 - 22:00 - MELLOW MOOD (+special guests: MICAH SHEMAIAH & INFINITE)

Piatok / Friday 22.8.

14:00 - 14:30 - CAMPANA BATUCADA
15:00 - 16:00 - N3O AKUSTIKA
16:30 - 17:30 - RIDDIM COLONY
18:00 - 18:45 - DUBTONIC KRU
19:00 - 19:50 - JAH9
20:00 - 21:00 - JUNIOR KELLY
21:30 - 22:45 - COLLIE BUDDZ
23:15 - 00:45 - JIMMY CLIFF
01:15 - 02:30 - GENTLEMAN'S DUB CLUB

Sobota / Saturday 23.8.

12:30 - 13:30 - SUPERIOR & FOOLPROOF RIDDIMS
14:00 - 15:00 - WAILING TREES
15:30 - 16:30 - MOJA REČ A KOMPLOT BAND
17:00 - 18.00 - THE SKATALITES
18.30 - 19:10 - JAH SUN & HOUSE OF RIDDIM
19:10 - 20:00 - WARD 21 & MARCY CHIN
20:30 - 21:30 - KRS-ONE
22:00 - 23:00 - CHRONIXX & ZINC FENCE REDEMPTION
23:30 - 01:00 - SHAGGY
01.30 - 02:30 - DUB FX

DANCEHALL
Štvrtok / Thursday 21.8.

22:00 - 22:30 - DJ YOUNG JAY (GHETTO YOUTHS SOUND)
22:30 - 23:30 - PULL UP UNITY
23:30 - 24:00 - GREM
00:00 - 01:15 - DEADLY HUNTA
01:30 - 03:00 - ROCKY LEON
03:00 - 05:00 - GHETTO YOUTHS SOUND

Piatok / Friday 22.8.

12:00 - 15:00 - RVZOO SOUNDZ
15:00 - 16:30 - SELEKTA CIFIMAN
16:30 - 17:30 - DANCEHALL WORKSHOP: ARON 'MITU' & LIL MITU CREW
17:30 - 19:00 - ROLLANDBLOW
19:00 - 21:00 - R.B.SOUND FT. JAHPREMACY & EXILE DI BRAVE
21:00 - 22:00 - FITTA WARRI
22:00 - 22:30 - ROCCAFLEX
22:30 - 23:30 - JAMES COLE FT. ROCCAFLEX
23:30 - 00:30 - BOYBAND
00:30 - 03:00 - LION D & RAPHAEL FT. BIZZARRI SOUND
03:00 - 05:00 - DANCEHALL MASAK-RAH

Sobota / Saturday 23.8.

11:00 - 12:00 - DIVADLO: SERIŠ + HUBINSKÝ - DIAGNÓZA: FRK!
12:00 - 14:30 - ALL STYLE BATTLE, T-BOY WORKSHOP, DJ SHIMO, OSŤO
14:30 - 15:30 - DANCEHALL WORKSHOP: ARON 'MITU' & LIL MITU CREW
15:30 - 18:00 - U-CEE & REBELLION THE RECALLER FT. MORTAL KOMBAT SOUND
18:00 - 18:30 - BEKIM
18:30 - 21:30 - COCOMAN, DR.KARY, MESSENJAH, MR.ROLL FT. WILDA PANDA & BOLDRIK
21:30 - 22:15 - TONO S. & BEYUZ
22:15 - 23:15 - VEC & ŠKRUPO
23:15 - 00:30 - ŠTÚDIO KONEČNÁ FT. ŠANIEL & SUE
00:30 - 02:00 - WEEDY G
02:00 - 03:00 - SPECTACULAR
03:00 - 06:00 - SHIZZLE SOUND

MUNGO'S STATION
Štvrtok / Thursday 21.8.

22:00 - 24:00 - FIRESON & UNITED FORCES OF DUB
00:00 - 02:00 - CHARLIE P & MUNGO'S HI FI
02:00 - 03:30 - UNITED FORCES OF DUB
03:30 - 05:00 - MUNGO'S HI FI

Piatok / Friday 22.8.

12:00 - 15:00 - WARM UP SESSION
15:00 - 16:30 - STROHO
16:30 - 18:00 - STANLEY
18:00 - 20:00 - NATTY YOUTH SOUND
20:00 - 21:00 - RIDA RADAR FT. DJ SPLIFF
21:00 - 22:30 - TAIWAN MC FT. RIDDIM TUFFA
22:30 - 24:00 - DIRTY DUBSTERS FT. 2NICE
00:00 - 01:30 - ADDIS PABLO & SUNS OF DUB
01:30 - 03:00 - MICAH SHEMAIAH & INFINITE
03:00 - 04:30 - DJ K
04:30 - 06:00 - DUBSHOOCK

Sobota / Saturday 23.8.

12:00 - 14:00 - DUBAPEST HIFI FT. BABYSTEP
14:00 - 16:00 - BREEZAK
16:00 - 18:00 - DESTINATION SOUND
18:00 - 19:00 - SHAKK-ATTACK
19:00 - 20:00 - LENGUALERTA
20:00 - 21:30 - STEPPA STYLE & TRUDEBWOYS SOUND
21:30 - 23:30 - YT & MUNGO'S HI FI
23:30 - 01:00 - JINX IN DUB
01:00 - 02:30 - DADDY FREDDY
02:30 - 04:00 - IRATION STEPPAS FT. DANMAN
04:00 - 05:30 - J BOSTRON
05:30 - 06:00 - SURVIVAL SESSION

ARENA
Štvrtok / Thursday 21.8.

XXX CLOSED XXX

Piatok / Friday 22.8.

14:00 - 16:00 - JOE67
16:00 - 18:00 - THE UGLY SELECTORS
18:00 - 19:00 - BALKANSAMBEL
19:30 - 20:30 - SLOW FLOW
20:30 - 00:30 - TRIDENT SESSION: ALJMEX, D-TOX, KATO, KUKURICA, ERO DRUMMER
01:00 - 02:00 - YARAH BRAVO
02:00 - 03:00 - GLEB & DJ ASS
03:00 - 04:00 - KOMANDER GROUND
04:00 - 06:00 - CUKER & MIKRO FT. MÁRIO BELÁK (LIVE SAX)

Sobota / Saturday 23.8.

12:00 - 13:30 - ROCCAFLEX KRU
13:30 - 15:00 - ROOTS & CULTURE SOUND
15:00 - 16:30 - LENIN KREVIC
16:30 - 17:30 - G.RAS & THE CHAPEL JIGGAZ
18:00 - 19:00 - VERONIKAS
19:30 - 20:30 - KATKA ŠČEVLÍKOVÁ
21:00 - 22:00 - LA3NO CUBANO
22:30 - 23:30 - HUGO ČÁVES ORCHESTRA
23:30 - 00:30 - HOBBITS
00:30 - 02:00 - POIRIER
02:00 - 03:30 - APHRODITE
03:30 - 05:00 - DJ MOCITY & BELIGHTS
05:00 - 06:00 - YANKO KRAL