Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


Seminář o léčebných účincích křišťálových mís na lidské tělo, práci s nimi pro regeneraci těla a mysli člověka a objevení vnitřní harmonie.

V průběhu workshopu představíme Křišťálové mísy – fenomén Nové doby. Na tomto semináři se dozvíte, jakou léčebnou účinnost mají tyto mísy na lidský organismus, jak s nimi vědomě pracovat pro regeneraci těla a mysli člověka a jak skrze zvuk Křišťálových mís objevit vnitřní harmonii a znovuobnovit a regenerovat éterické tělo – naši základní krystalickou formu. Nabízíme příležitost podělit se o naše zkušenosti a dovednosti jak hrát a meditovat za pomocí Křišťálových mís. Součástí workshopu je hlubinná meditace, tematicky laděná do oblasti partnerských vztahů. Proto srdečně zveme všechny, které uchvátil zvuk Křišťálových mís a zvláště ty, kteří potřebují pomoc v partnerské oblasti, na tento jedinečný seminář, jak skrze zvuk křišťálových mís objevit vnitřní harmonii a znovuobnovit a regenerovat naše bio-krystalické tělo. Na tomto semináři se dozvíte jakou účinnost mají tyto mísy na naše tělo a jak s nimi vědomě pracovat pro regeneraci těla a mysli člověka.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost, kdy můžete čerpat z 25leté praxe této ženy, která Vás obohatí o své zkušenosti a dovednosti jak hrát a meditovat za pomocí křišťálových mís. Zvláště zveme ty, kteří již vlastní křišťálové mísy a mají zájem se dozvědět něco více o tomto nástroji nové doby. AwaHoshi k nám přivezla i velice speciální čiré mísy s příměsí pravých drahokamů a polodrahokamů, které mají úžasný zvuk a vibraci těchto kamenů. Proto srdečně zveme všechny, které uchvátil zvuk křišťálových mís na tento jedinečný seminář s meditací.Křišťálové mísy lze na místě zakoupit. Na workshop není třeba se předem objednávat.

Vstupné na workshop je 500,- Kč. Účastníci workshopu mají zvýhodněné vstupné na koncert 150,- Kč.

DHARMASALA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.