Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


Udělejte si v neděli výlet a podpořte tím dobrou věc! Celá výše vstupného bude věnována ve prospěch projektu společnosti Adventor "Ruka pomoci"

Vojtovi bude v září 7 let, podle věku by měl nastoupit do první třídy základní školy, ale zatím to není možné - má diagnostikovaný dětský autismus. Vojta má odklad školní docházky, během něhož má velký cíl. Naučit se pracovat tak, aby mohl nastoupit do běžné základní školy. Na tomto cíli už nějakou dobu usilovně pracuje - nejen doma s rodiči, ale navštěvuje pravidelně muzikoterapii a logopedii a především se mu v MŠ věnuje velmi citlivá a tvořivá paní asistentka, která si s Vojtou vytvořila moc pěkný vztah a ráda by s ním pokračovala i v tomto odkladovém roce.

Mateřská škola Davle však od státu na nadcházející rok obdržela prostředky, které pokryjí pouze 0,23 úvazku asistentky, jejíž přítomnost je nezbytná. Školce se nepodařilo žádné další prostředky opatřit a paní asistentka nebude pochopitelně schopná z tak malého úvazku uhradit své životní potřeby. Jde zároveň o přelomový rok, protože po jeho uplynutí Vojta nastoupí do základní školy - patrně v jiném kraji, kde budou jeho šance na asistenta pedagoga lepší, pokud ještě asostenta bude potřebovat.

Celá výše vstupného v neděli 10.08.2014 bude věnována ve prospěch projektu společnosti Adventor "Ruka pomoci" v konkrétní podobě zajištění finančních prostředků na doplatek mzdy pro asistentku pedagoga v mateřské škole v Davli na školní rok 2014/2015 pro Vojtu Vodičku. Výše vstupného činí 60,- Kč.

www.adventor.org
www.japonska-zahrada.cz

_AGI_
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.