Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


Tak a je to tady! 19.7. 2014 Druhý výročí našeho působení na Suchdolskejch dirtech a snim spojená velká oslava v podobě SuchoJamu 2014.

Letos byly velký plány že se bude jezdit na nový lajně v lesíku, jak známo práce je tam ještě hodně a hodně. Takže k mojí nelibosti oznamuju že závodit a jamovat se bude na starym dobrym plácku. Koncept nejvíc kamarádskejch závodů zůstává a snim i to že závodit se bude na pumptracku na čas a potom se přesunem na dirtovej jam. Lesíku je škoda ale nema cenu plakat, příští rok už určitě bude a ještě lepší. Takže zpátky na kolbiště, pumptrack už dostává lehce jiný tvary než loni a až bude šejplej na ostro jezdci budou mít co dělat aby se někdo neřízl. :) Skoky zůstanou asi stejný ale malá lajna zaznamená taky velký změny.

Co se bude dít potom je taky jasný hned v zápětí se rozpoutá after party přímo na louce u dirtů. Tam vám můžu slíbit porci osvědsenejch beatů v režiji lokálního šejpra DJ Sin Eatera a určitě i spoustu další zabavy.

No a mě už zbejvá jonom pozvat vás všechny i vaše kámoše.
Takže uřčitě všichni doražte ať už závodit nebo jenom jako diváci a fanoušci. Omrknout co to tady pořad plácáme a dát si pivo s kámošema.
PIVO-LIMO-GRILL ZAJISTENO !!

Pro víc info. kontroluj tuhle událost nebo sleduj přípravy přez tagy #suchojam #dirtysuchdol ,https://www.facebook.com/DirtSuchdol

KESHAN
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.