Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

44 uživatelů půjde

hledání


DESTINACE
Site Specific Performance
AMANITAS Fire Theatre
29.7.2014, Cross Club, 21:00


"V půli dubna 2001 zakázala čínská vláda v televizi, filmu a románech všechny příběhy, které obsahují alternativní realitu nebo cestování časem. To je pro Čínu dobré znamení. Lidé tam ještě sní o alternativách, proto je potřeba takové snění zakázat. My u nás už zákazy nepotřebujeme, protože vládnoucí systém potlačil i naši schopnost snít. Podívejte se na filmy, které po celou dobu sledujeme. Je snadné si představit konec světa. Asteroid ničící veškerý život a tak podobně. Nemůžete si ale představit konec kapitalismu"
- Slavoj Žižek

Zarytí neoliberálové prosazující kapitalistickou vizi neviditelné ruky trhu cestují první třídou.

U okýnka.

Ve stejném čase se nachází na severu Afriky 300-600 000 migrantů a jejich cílem je dostat se přes Středozemní moře do prostoru Evropy.

A voda se třpytí.

Tento prostor je jako živé tělo, cesta jako možné vysvětlení současných trendů a následujících jednání.

Letos je trendy rudá.

V okruhu jednání jejich osobního života pak ale přibývají další destinace- ostře viděné postavy, které jednají jako funkce organismu, tedy nadosobní společenské struktury, samy tvoří tuto strukturu a jsou jí vytvářeny.

Buňka.

Prostor mezi těmito destinacemi je jako určující faktor mezilidských vztahů.

Destinace manifestovaná tělem.

Howgh, tečka..


AMOPRA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
JARDAK --- 9:40:57 1.8.2014
aha. no o vykony umelcu ani tak nejde. spis jde o celkovej koncept. znam Amanitas a znam ten styl a vim jaky akty predchazeli tomuhle novymu. vazim si ze tohle delate a je to dobre, ale..
zaprve je to neskutecne utahany. kdyz nekdo nekam prechazi nebo neco pripravuje, tak mu to trva strasne dlouho, protahuje ty ukony (ne, nevypada to umelecky ani mysticky, nema to spad a je to nudny) - diky tomu to nakonec da hodinu misto triceti minut za ktery by se to dalo stihnout kdyz by to odsejpalo a lidi by se pritom nenudili. druhej problem je, ze to tema neni pozitivni a neni tam nic pozitivniho a hlavne nic vtipnyho. jasne, ta pointa takova je, ale pokud chci pouzit nejaky zamysleny tema ktery nema byt komedie, tak je potreba u vseho velka preciznost a hlavne velkej technickej skill aby se divak nabazil. rozumejte tomu tak, ze v komedii staci skillu po malu a vsechno zachrani ta legrace a lidi to proste bavi. kdyz je pribeh vaznej, tak ho clovek nejakym zpusobem zpracovava ale porad ceka kdy to teda prijde.. osobne jsem tedy zastancem komedie kde neni potreba tolik skillu a presto to bavi.
a pokud to hrajete hlavne na ulici bez vyvyseneho podia, tak bych se vyvaroval veskerym kouskum na zemi protoze na to nevidi ani druha rada, to je takovej technickej problem..
MASOO --- 16:59:25 31.7.2014
ROBICK: to vysvetluje mnohe...
ROBICK --- 15:28:52 31.7.2014
JARDAK: Sem s ni, ale predtim bych te chtel upozornit, ze 3/4 ucastniku nemelo tuseni jeste hodinu pred zacatkem co vlastne budou delat...
JARDAK --- 14:15:20 31.7.2014
hele, smi se i kritika? radsi se zeptam abych nebyl za rejpala :)
LINDUSHKA --- 9:31:29 30.7.2014
Děkujeme všem, kteří včera dorazili na Destinaci, bylo to parádní. Poručili jsme dešti :)
Veliké díky i Cross klubu za podporu, jste nej!
SAB23 --- 9:08:24 16.7.2014
Hlavne se jet do prahy bavit, tj dulezity
TSKA_RESETKA --- 13:07:11 14.7.2014
Ty vo*e, vypadá to tak dobře, že přemýšlím, že přeplánuju dovolenou v Praze! :-) WOW super