Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


DnB Warehouse Party // Brno - Disphonia - Broken Note - Gore Tech - Dephzac LOCATION: Vlnena, Brno - 12.7.2014 VSTUP ZDARMA

https://www.facebook.com/events/248409492032341

Line-up!!

VJ - MANA RAVER (Greece)

Breaking Point Djs // 21:00 – 22:30
MethLab Dj // 22:30 – 23:10
Dephzac // 23:10 – 00:10
Disphonia // 00:10 – 01:10
Broken Note // 01:10 – 01:50
Gore Tech // 01:50 – 02:30
MethLab DJ // Broken Note // Gore Tech B2B 02:30 – 03:30
Bassinfection DJs // 03:30 - End


MethLab, NAVR, Breaking Point and Bassinfection present:

BREAKING POINT

DnB Warehouse Party // Brno

"Nezapomeňte, že snahou Breaking Pointu je také vybrat co nejvíce peněz pro nadaci Krtek, která pomáhá onkologicky nemocným dětem. U vchodu bude čekat jejich kasička, takže neváhejte a přispějte na dobrou věc!" Link: http://www.krtek-nf.cz/index/

Full line-up:

- Disphonia // Greece (Eatbrain, Citrus Recordings)
- Broken Note // Ul (UKF, Ninja Tune)
- Gore Tech // Uk (PRSPCT, AD Noiseam)
- Dephzac // Slovakia (Dephrecords, Citrus Recordings)

- MethLab DJ
- Bassinfection DJs
- Breaking Point DJs

LOCATION: Vlnena, Brno - 12.7.2014

VSTUP ZDARMA

MethLab, NAVR, Breaking Point a Bassinfection uvádí:
Drum and Bass party, která se bude konat v prostředí skladového komplexu Vlněná v Brně poblíž Hlavního nádraží, se vstupem pro každého zdarma.  Na párty se představí producenti a DJs světového formátu z Velké Británie, Řecka a Slovenska. Tato událost oficiálně podpoří nadaci Krtek pro onkologické nemocné dětské pacienty – za účelem vybrat co možná nejvíce peněz pro ty, kteří je potřebují.

Mimořádnost industriálních skladů Vlněná spočívá také ve skutečnosti, že se již brzy plánuje jeho demolice, a proto budete pravděpodobně jedni z posledních návštěvníku tohoto unikátního komplexu. Můžete se těšit na venkovní grilovačku a plně vybavený bar s přátelskými cenami.
Breaking Point vám přinese brněnská, ba dokonce i celostátní debutová vystoupení tří zahraničních headlinerů, jejichž jmená jsou známa napříč celosvětovou drumandbassovou scénou.

V neposlední řadě se představí Dephzac, ambiciózní slovenský interpret, momentálně žijící v Brně:

Disphonia (Eatbrain, Rise Audio, Citrus Recordings) :

https://soundcloud.com/disphonia  + FB

Řecké duo Disphonia jsou hlavním představitelem tamní, ale také zahraniční neurofunkové scény ,kteří po řadě úspěšných releasů na lebelech jako Rise Audio a Citrus, před nedávnem vydali svůj nejnovější  track „War Bunker“ jako součást veleúspěšného alba „Tales of the undead“ na labelu Eatbrain. Jedná se o jejich první vystoupení v ČR, doprovázené vysokým očekáváním jejich fanoušků. Takže se těšte na pořádnou nálož greekfunku!

Gore Tech (PRSPCT, Ad Noiseam, Sonic Terror) :
https://soundcloud.com/goretech
http://methlab-agency.com/agency/artist/gore-tech

Se svým posledním releasem  'Hammers of Blasphemy' EP na předním labelu PRSPCT si Gore Tech upevnil své renomé ve světě tvrdšího drumandbassu. S podporou množství umělců napříč celou scénou a tracky vydanými na známém evropském labelu „Ad Noiseam“ zabývajícím se experimentální elektronickou hudbou se Gore Tech vydal svou originální cestou světem drumandbassu. Na své první vystoupení v ČR si připraví zbrusu nový live set, který vás nenechá na parketě vydechnout.

MethLab Mystery Guest (??????????) :
http://methlab-agency.com/agency
Jedno z hlavních jmen, které může MethLab nabídnout, podporovaných celosvětovou základnou fanoušků, se představí v Brně taktéž poprvé. Jeho set snadno poznáte podle nezaměnitelného a unikátního zvuku. Zatím vás budeme napínat…

Dephzac (Dephrecords, Dispatch,Citrus) :
https://soundcloud.com/dephzac

Dephzac, původem ze Slovenska, se nedávno přestěhoval do Brna čímž nepochybně obohatil a rozšířil zdejší drumandbassovou scénu. Svým výkonem za mixem se již mnohokrát zapsal do povědomí jak českých tak evropských raverů. Momentálně pracuje na svém prvním LP, které vyjde na jeho labelu „Dephrecords“, obsahujícím mimo jiné také collab s řeckým duem Disphonia.

CODESHIFT
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.