Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

17 uživatelů půjde

hledání


Nejteplejší den v roce. Přijďte v sobotu do barevného průvodu a na hudební festival na Letné. Vstup zdarma.

Dejme Západ dohromady s Východem! Nemusíme proto dělat vrcholnou politiku. Všichni doražte na průvod Prague Pride v sobotu 16. srpna a ukažte, že stojíte proti homofobii. Letos jdeme centrem Prahy za všechny gaye a lesby z Východu, kteří ve svých zemích pride mít nesmějí – protože jim to zakázal stát nebo protože jim hrozí násilí ze strany homofobní společnosti.

Průvod startuje pod koněm na Václavském náměstí a přes Příkopy a náměstí Republiky zamíří k Letné, kde vás čekají tři hudební stages a Jarmarq.

PRŮVOD:
Trasa: Václavské náměstí - centrum Prahy - Letná

S sebou: rodinu, přátele, známé, dobrou náladu, přezůvky (pokud budou součástí kostýmu), pláštěnku a hlavně transparenty, duhové vlaječky, placky, kostýmy

Buďte barevní a hlasití, je to den, kdy říkáme nebo rovnou voláme, že chceme, aby na světě nebyla homofobie - tak ať nás slyší ve všech těch státech, kde nás slyšet mají.

MINIBUBBLE
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
XL1 --- 11:54:53 15.8.2014
OPRAVA: Když si tak dneska čtu na Idnesu úvahy různejch trotlů tak je GAYPRIDE přece jen OK záležitost !
a jeden vtip" -/ převzato z knihy z 19.století-ale je stále aktuální- KRYPTADIA/ : Jak se nazývá hovno od kobyly? kobylinec. od krávy ? kravinec. a od člověka? LIDOVEC !
XL1 --- 8:59:52 15.8.2014
1. ročník GAYPRIDE kde byla motivem tam vůbec jít KIKINA a spol.a jejich kecy, tak ten ještě jakžtakž ušel...pak to mělo sestupnou tendenci a tenhle přitroublej plakát "a la propadanda"- kde se argumentuje východem mi přijde víc než trapnej. Spíš byste měli podpořit homoklády z Ugandy- tam jim jde díky evangelizátorům "křesťanům" o život .To ,že buzny v Moskvě nemůźou veřejně ukázat svoje boa a Vuitonku na alegorickým voze na Rudým náměstí ,tak to mi fakt jako zásadní problém nepřijde...
DERTW --- 11:15:42 14.8.2014
Istota v predsieni pekla - slovenský dabing
https://www.youtube.com/watch?v=jnZKtRejmSA