Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


Kultrní magazín UNI chce vyrůst!

Kulturnímu magazínu UNI už je bezmála 25 let... Chce být 2x větší a taky 2x lepší! Pomozte mu vyrůst! Odměna vás nemine!

Od září tohoto roku dojde po bezmála čtvrtstoletí k radikální změně podoby kulturního magazínu UNI. Opustíme dosavadní formát, zvolíme bezmála dvojnásobný (cca A4) a adekvátně zvýšíme i rozsah na 60 stran. Setkáte se s novou vzdušnější a lépe „čitelnou“ grafikou, s novými rubrikami, novými a velmi zajímavými autory, pravidelněji se budeme zabývat všemi okruhy kultury a umění, i těmi, které jsme doposud pokrývali jen okrajově (divadlo, film, fotografie, architektura). Do rukou budete dostávat modernější a aktuálnější časopis, který zároveň nebude v žádném případě rezignovat na to, čím se pyšní dodnes: zasvěcené, kvalitní, informačně bohaté psaní. Na to, abychom mohli tuto změnu nastartovat, ovšem potřebujeme vaši pomoc. Proto spouštíme na crowdfundingovém serveru www.hithit.cz kampaň na získání peněžního obnosu „do začátků“. Můžete přispět v nejrůznější výši, od pouhé stokoruny až po částky, určené spíš organizacím a potenciálním inzerentům. Nabízíme samozřejmě celou řadu odměn za tento příspěvek.

Kromě předplatného tištěné i elektronické verze kulturního magazínu UNI, které je součástí všech odměn, můžete také například získat:
– pozvánku na večírek podporovatelů UNI v Kaštanu, na němž zahraje mimo jiné kapela Tata Bojs
– soukromou prohlídku Popmusea
– permanentku na festival Alternativa
– volné vstupy do klubu Kaštan dle vlastního výběru
– rozhovor v UNI s fotografií na titulní straně

DĚKUJEME

https://www.hithit.com/cs/project/697/uni-2x-vetsi-2x-lepsi

PETPET
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.