Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


vstup na místě 200,- předprodej 150,-

Na multižánrovém hudebním festivalu, který se koná na hejtmánkovickým hřišti vystoupí kapely:


BABALET:
Skupina Babalet je považována za vůbec prvního představitele československého reggae. V 80. letech byl frontmanem kapely charismatický zpěvák Aleš Drvota (tragicky zesnulý při autonehodě), kterého v 90. letech nahradil Martin Tankwey (známý z písně Kytkový reggae). V kapele hrají zkušení matadoři české scény, např. zpěvák Karel Babuljak, kytarista Jiří Charypar (Švihadlo) a baskytarista Michal Ditrich (Hypnotix).

KONFLIKT:
je jedna z nejpopulárnějších punkrockových kapel doma – na Slovensku,u nás ale i v Evropě. Konflikt se na punkové scéně pohybují od počátku 90.let. Jejich klasický punk-rock s mnohými prvky jiných stylů jako např. metal,HC,folk,Ska si získal mnoho příznivců. Kapela odehrála už okolo 1500 koncertů a předskakovala kapelám jako jsou: Iron maiden, Slayer, Sex Pistols, Soulfly, The Offspring, Die Toten Hosen, Misfits, Toy Dolls, Cavalera Conspiracy, Nazareth, Alice in Chains, UK Subs, G.B.H., Craddle of Filth, Limp Bizkit, Ska-P, Lordi, Chris Norman(Smokie) The Exploited, Napalm Death...atd.

BORON:
Sokolovská HC kapela,známá jako každoroční nedělní budíček Trutnovského festivalu. Zvedá lidi ze spacáků, aby se stáhly k pódiu,na kterém začne peklo.Tvrdá muzika,texty a lídrovy proslovy týkající se novodobých problémů jsou nezapomenutelné.

Frankie Trier & rock'n'roll band:
Frankie Trier – zpěvák, kytarista, skladatel, Zpívá písně ve stylu rockabilly, rock’n’roll, country a blues. Doposud ve studiu natočil dvacet devět písní z toho osmnáct vlastních. Celkem složil přibližně osmdesát songů, ke kterým napsal hudbu i text. V roce 1986 založil první rockabilly skupinu v Československu s názvem Screwballs. Skupina hraje z poloviny vlastní tvorbu a z poloviny klasické rock’n’rollové pecky a i díky tomu začala pravidelně vystupovat až od roku 1990, kdy natočila u Monitoru, spolu s dalšími třemi skupinami sampler „Rockabilly Go!“

Radio Jerevan:
Potštejnská hardcore - metalová kapela hrající od roku 1999 je známá především hrubým dívčím zpěvem,ostatně přesvědčte se sami...

Laxní Přístup:
Je jedna z nejznámějších a nejdéle hrajících punkrockových kapel na Broumovsku. Na punkové scéně se pohybují od roku 1996 ve stejné sestavě.

Primeval Cry:
Kapela byla založena krajem roku 2013 z ostřílených muzikantů snažící se produkovat převážně vlastní tvorbu, která koketuje s žánry thrash, death a core.

Hellmania:
metalová kapela z Broumova, v současné sestavě hrající od podzimu 2013. Stylově je od každého druhu metalu něco, takový metalový mišmaš.

THPC Swingers :
- kapela vznikla v roce 1997 pod názvem Bojkot Of The Fucking System, po roce přišli menší presonální změny a kapela se přejmenovala na THPC Swingers a začala se soustředit na tvorbu REGGAE/DUB muziky.V letech 1998-2001 konzertovala po celé ČR např.: Rock for People nebo Trutnov Open Air Festival atd.V roce 2001 ukončila svou činnost a letos po 13 letech začíná opět působit na české hudební scéně
!!PŘEDPRODEJ ZAHÁJEN!!! Nezapomeňte na akci ...při koupi 4 listků 1 bude zdarma.Předprodej bude do pátku 11.7. do 17 00 hod.

MIHULE3
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.