Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


Workshop „Kulturní a akademický bojkot Izraele – úvod do problematiky“ s aktivistkou z USA | English below

Dovolujeme si vás pozvat na workshop „Kulturní a akademický bojkot Izraele – úvod do problematiky“, který se koná v pondělí 23. června od 19:00 v Praze-Dejvicích v zahradě Kulturního centra KLUBOVNA (Generála Píky, Praha 6, mapka zde a zde).

Téma: Kulturní a akademický bojkot Izraele – proč bojkotovat, pravidla bojkotu, techniky, příklady úspěšných kampaní, nejlepší praktiky, čemu se vyvarovat aj. Součástí workshopu bude především podrobné rozebrání pravidel kulturního a akademického bojkotu, která jsou velmi přísně daná (viz materiály dole).

Workshop povede Sasha, bývalá mediální koordinátorka ISM v Palestině a členka organizačního výboru Americké kampaně za akademický a kulturní bojkot Izraele (US Campaign for the Academic and Cultural Boycott of Israel, http://usacbi.org), která která má s kampaněmi bojkotu několikaleté praktické zkušenosti.

Materiály: Máte-li zájem zúčastnit se workshopu, přečtěte si prosím alespoň zběžně následující materiály:

PACBI Guidelines for the International Cultural Boycott of Israel
http://www.pacbi.org/etemplate.php?id=1047

PACBI Guidelines for the International Academic Boycott of Israel
http://www.pacbi.org/etemplate.php?id=1108

Why Boycott Israeli Universities?
http://www.bricup.org.uk/documents/WhyBoycottIsraeliUniversities.pdf

VÍCE INFO: http://bit.ly/1lj3OIx | ISM-CZECH.ORG

---

ENGLISH:

You are cordially invited to the workshop “Cultural and Academic Boycott of Israel — An Introduction” held on Monday June 23rd at 7PM in Prague-Dejvice (in the garden of “Kulturní centrum KLUBOVNA”, Generala Píky Street, Prague 6, map here and here).

Topic: Cultural and Academic boycott of Israel — Why should we boycott? What are the rules and techniques? Examples of success campaigns, best practices, what to avoid? In the worshop, we will focus mainly on detailed reading and explanation of the cultural and academic boycott guidelines, which are very strict and clear (see links below).

Tutor: The workshop is lead by Sasha, an ex-media coordinator for ISM Palestine and a member of the coordination committee of the US Campaign for the Academic and Cultural Boycott of Israel (http://usacbi.org). Sasha has an extensive knowledge and experience with leading various campaigns.

Materials: Please read the materials below (at least briefly) before attending the workshop.

PACBI Guidelines for the International Cultural Boycott of Israel
http://www.pacbi.org/etemplate.php?id=1047

PACBI Guidelines for the International Academic Boycott of Israel
http://www.pacbi.org/etemplate.php?id=1108

Why Boycott Israeli Universities?
http://www.bricup.org.uk/documents/WhyBoycottIsraeliUniversities.pdf

MORE INFO: http://bit.ly/1lj3OIx | ISM-CZECH.ORG

ALMONDBLOSSOM
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
ETANA --- 22:00:22 23.6.2014
Skvělé. Mám ráda bojkoty...budu bojkotovat bojkotový seminář.
Možná že Sasha má skvělé informace od svých přátel, já ještě pamatuji Arafata v jeho "nejlepších letech" a tak díky, radši budu bojkotovat užitečné idioty než Izrael.
ROMANICAK --- 17:20:47 23.6.2014
A neni prave tohle uplne spatnej smer, kterym se da ubirat? Nemelo by se misto bojkotu spis setkavat, jednat, hledat spolecny zajmy, obchody, kulturni i akademicky spojitosti? Protoze ja si myslim, ze odporem k sobe jaksi dve spolecnosti cestu nenajdou, na to je potreba sblizovani, ne?