Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


Zveme Vás na představení divadla TEĎ, NÁDECH A LEŤ: BAGDÁD, KÁBUL, AR RAQQUAH, MAARRAN…, které se bude konat ve vnitřním dvoře naší karlínské čajovny.

Zveme Vás na představení divadla TEĎ, NÁDECH A LEŤ: BAGDÁD, KÁBUL, AR RAQQUAH, MAARRAN…, které se bude konat ve vnitřním dvoře naší karlínské čajovny. Příběhy životů těch, jejichž osudy píše válka, o identitě, nostalgii a odhodlání jakoukoliv cestou jít vpřed. Těm všem se rozpadl svět poznaných a přijatých struktur a vztahů, zaniklo všechno, co během času života budovali a vytvořili.
Přes všechno, co zažili, jejich vyprávění jsou plná humoru, lehkosti, odhodlání a vůle žít dál ten život, z kterého mnohdy nezůstalo více, než jen ten život. Jen chvílemi se jejich oči zalesknou slzami - nakrátko.

Práci na představení předcházela cesta do tureckého pohraničí se Sýrií a setkávání s těmi, které již nelze potkat doma. Můžeme s nimi mít více společného, než by se zdánlivě mohlo jevit.

Odkaz na krátký film:
KÁBUL, BAGDÁD, AR RAQQUAH, MAARRAN – ČESKY
https://vimeo.com/86815972

Po představení zveme k setkání a besedě s vyprávěním o dalších osudech a životech „uprchlíků“ - těch, které jsme potkali.

Hrají: Karolína Plachá, Radim Klásek, David Zelinka

VZNIK PŘEDSTAVENÍ BYL PODPOŘEN GRANTEM
NADACE ŽIVOT UMĚLCE,
DĚKUJEME

Více informací o akci naleznete zde.

DHARMASALA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.