Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


Na oslavu vydání komiksu Duke Nuke “Hyper průser” proběhně v Klubovně Povaleč speciální fetišistická taškařice s bohatýrským programem! Bude promítnut

!!DUKE NUKE HYPER PÁRTY!!

Na oslavu vydání komiksu Duke Nuke* “Hyper průser” proběhně v Klubovně Povaleč speciální fetišistická taškařice s bohatýrským programem! Začneme promítnutím akčního trháku s musculaturou Arnolda Schwanzenegra. Před a po filmu budete moci zhlédnout trailer ke komiksu Duke Nuke “Hyper průser”. Poté nainstalujem gamesy Duke Nukem a Duke Nukem II. Hrát se bude dokud se neroztaví processor. Na baru se rozjede pořádná muzika. Eggstempo zahraje set nekompromisních 8-bitovek přímo z Gameboye. A po něm nastoupí hvězdný Claviq, který Vás uvede do extáze završené epileptickým záchvatem...a ještě mnohem více!! Tahle akce dostatečně prověří vaši připravenost na léto!

Promítání:

KOMANDO
Nesmrtelný Arnold Schwanzenegr v legendární klasice. Řežba od začátku až do konce. Více akce méně slov!!! Před a po filmu bude promítnut trailer ke komiksu Duke Nuke “Hyper průser”.

Na bidlobar stejdži zahrají:

CLAVIQ (http://claviq.bandcamp.com/)
šílený mistr gliče se zvrhlým setem plným zlomů, převratů a nečekaných rozuzlení!!

EGGSTEMPO (soundcloud.com/eggstempo)
8-bitovej Gameboy live set v podání cyber vaječňáka s rukama a nohama

a dále:

- Duke Nukem game session
- možnost koupě knihy s věnováním přímo od autora BOHY
- poodhalení nové výzdoby v klubovně
- opékání špekáčků*Duke Nuke "Hyper průser”

Duke Nuke "Hyper průser" je komiks malovaný myší v malováni. Ústřední killmaster je zapadlá hvězda Duke Nuke známý z 2d a 3d prostoru herního světa. Ve svém putování se dostává do střetu s galaktickou pakáží, kterou náležitě usměrňuje. Poskytuje tak všemu neomalenstvu zasloužené lekce chování.

Kresba & scénář BOHA

www.dukenuke.cz
https://www.facebook.com/hypercomix

MBE
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.